metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jk ~jk (Gość)07.11.2013 08:40

Chory człowiek jak widać!!!!!!

00


ANIAK ~ANIAK (Gość)07.11.2013 08:50

A będąc osobą świadomą swych czynów, dorosłą, mogę odmówić nie jednemu nastolatkowi i nie rozumiem tłumaczenia,że dziecko samo tego pragnie!Jest mi wstyd za osoby duchowne, mimo iż nie jestem zbyt religijna, to zdaje sobie sprawę,że kodeks moralny powinien być jak u wierzącego, jak i u ateisty! CAŁKOWICIE ZGADZAM SIĘ Z KOMENTARZEM INNEJ! DOROŚLI MUSZA ODRÓŻNIAĆ CO MOŻNA A CO NIE MOŻNA, NAWET JESLI DZIECKO RZEKOMO SAMO PCHA SIĘ- W CO NIE WIERZĘ!

10


MK ~MK (Gość)07.11.2013 08:57

Znam ks Bochyńskiego i strasznie mi nie pasuje do jego osoby ta wypowiedź. Dlatego mam nadzieję i wierzę, że to tylko ułomność słów sprawia, że jego wypowiedź ma taki wydźwięk. Bo tak naprawdę chodzi o jedno zdanie. Każdemu z nas zdarza się przecież powiedzieć coś co zostaje odebrane niezgodnie z naszą intencją. Wierzę, że tak samo jest w tym wypadku

00


jk ~jk (Gość)07.11.2013 09:04

Chwila chwila - teksty o biciu dzieci, także są kontrowersyjne!! Nawet bardzo!

00


mfk ~mfk (Gość)07.11.2013 09:26

"misiorny" napisał(a):

pedagog usprawiedliwia kary cielesne i wykorzystywanie nieletnich dla zaspokojenia żądzy obu stron. puknij się w czoło. nie rzyczę nikomu takiego pedagoga.

10


Tom ~Tom (Gość)07.11.2013 09:39

On 14 lat, ona 35. Są rodzicami, więc takie przypadki zdarzają się. Przy czym nie usprawiedliwiamy dorosłych.

00


rob269 ~rob269 (Gość)07.11.2013 09:55

opodatkować kościół i zerwać konkordat, dość płacenia z naszych podatków na ich pedofilskie życie...

10


3124 ~3124 (Gość)07.11.2013 10:00

Jeśli, ktoś zna przypadki, kiedy 10-latek "wchodzi" dorosłemu do łóżka, powinien czym prędzej zawiadomić o tym prokuraturę a nie opowieadać dyrdymałów o tym, że dzieci same szukają spełnienia.
Naprawdę trzeba mieć umysł kompletnie zaczadzony propagandą, by nie zauważyć tak prostej rzeczy i opowiadać o "wyrywaniu słów z kontekstu". W dzisiejszych czasach można palnąć dowolną, najgroźniejszą nawet bzdurę a potem narzekać, że słowa zostały wyrwane z kontekstu.
Doradzam zimny prysznic opcjonalnie popukanie się młotkiem w głowę!

10


y.grek ~y.grek (Gość)07.11.2013 10:13

Jak widać, ojciec tego pana tłukł albo za słabo, albo za mocno... Uwielbiam też pier... o odwadze ludzi, za którymi stoi potężna instytucja, jaka chroni ich przed wszelką odpowiedzialnością... I jeszcze jedno: po raz kolejny ktoś (oczywiście z KK) wypowiada się o pedofilii jako o problemie z dziećmi, a nie z przestępcami - bardzo ciekawe to spojrzenie na przestępswo, gdzie sprawca staje się ofiarą...

10


97-300 97-300ranga07.11.2013 10:15

"rob269" napisał(a):
opodatkować kościół i zerwać konkordat

A cały kler zesłać na Sybir lub od razu pod ścianę, kościoły zamienić na magazyny, Domy Dziecka na ośrodki adopcyjne dla pederastów, Ścigać i mordować pary heteroseksualne, powszechna aborcja,itd.Tego chcesz? Przecież odsetek przypadków pedofilii w kościele nie jest wcale wyższy niż w innych grupach społecznych i dlatego też te ohydne przestępstwa powinny być karane z całą mocą prawa bez względu na osobę która dopuściła się tego bestialstwa bo inaczej tego nazwać nie można. Ale nie osadzajmy sami poczekajmy na wyroki sądu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat