metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
iustitia ~iustitia (Gość)06.11.2013 18:39


Zapewne redakcja “Tygodnia Trybunalskiego” polecając oznaczony na czerwono wywiad z ks.Bochyńskim osiągnęła swój cel - “ubrała” tegoż, wystawiając na atak rozgniewanych internautów. Redaktor naczelny ze swoim zastępcą zacierali ręce w “białych rękawiczkach”.Odwet? Ten zmanipulowany artykuł, bezładny myślowo nie przysporzy chwały pani Wiktorowicz jako dziennikarzowi ,szczycącemu się swoją rzetelnością i sumieniem (odsyłam do Jej wypowiedzi na archiwum e-piotrków) a naruszającemu art.10 Prawa prasowego.
Wpisującym swe wywody myślowe internautom, doradzam również ochłodzić słowo pisane ,gdyż naruszenie czyichś dóbr może pociągać za sobą odpowiedzialność karną z art. 212§1 Kodeksu karnego oraz z art.212§2 Kodeksu karnego. Proszę również pamiętać, że nie jesteście Państwo anonimowi, ponieważ naruszone prawa obligują administratora do przekazania danych użytkowników.

00


ja1988 ~ja1988 (Gość)06.11.2013 18:45

popieram totalna manipulacja

00


tylko pedofil broni pedofila ~tylko pedofil broni pedofila (Gość)06.11.2013 18:51

tylko pedofil broni pedofila

00


czytać, myśleć. ~czytać, myśleć. (Gość)06.11.2013 18:53

Samo wyrażenie "Dziecko w łóżku z dorosłym" powoduje niesmak, oburzenie i agresje. I bardzo dobrze. Ale rozumny człowiek gdy czyta, czy słucha to później się zastanawia i analizuje. Przeszło wam przez myśl, że mogło mu chodzić o to, że ogólny upadek moralny w mediach, na ulicy, plus dodatkowo brak opieki ludzi odpowiedzialnych za dzieci ułatwiają pedofilom realizowanie ich chorych fantazji?
Naprawdę wierzycie, że ksiądz pedofil oficjalnie w mediach broni pedofilów? A! Żeby była jasność, nie chodzę do kościoła i nie znam żadnego księdza.

01


Kalikst ~Kalikst (Gość)06.11.2013 18:56

Czy w Piotrkowie jest kuratorium oświaty??? Wyrzucić tego zboczeńca z funkcji pedagoga na zbity pysk!

10


Artur ~Artur (Gość)06.11.2013 19:00

"To, co zrobił jeden ksiądz, rozciąga się na cały Kościół" - Przykro to pisać, ale ten ksiądz sam teraz pasuje do swojej definicji. Myślałem, że głupszych wypowiedzi niż Michalik udzielić się nie da, ale jak widać ten ksiądz przebił poprzeczkę. Jaki wybór dziesięcioletniego dziecka? Aby dokonać wyboru trzeba być w pełni świadomym. Nie wiem jakich oni teraz głąbów święcą, że tego nie rozumieją. Chyba w dobie sekularyzacji i masowego odchodzenia z kościoła biorą już na księdza kogo popadnie. Inaczej tego wytłumaczyć się nie da.

10


Kolo ~Kolo (Gość)06.11.2013 19:15

Oczywiście. Zgadzam się iustitia.

00


Berek ~Berek (Gość)06.11.2013 19:24

Czy wy jesteście jacyś nienormalni? Czy ktoś z udzielajcych komentarzy czyta ze zrozumieniem?Najwidoczniej nie... Ksiądz Ireneusz nie jest pedofilem to raz. Pomógł mi parę razy w życiu doskonale wiedząc iż jestem zatwardziałym ateistą i szanse na moje "nawrócenie" są znikome i wręcz prawie zerowe. Od razu uprzedzam że nie musiałem wcześniej wejść pod biurko lub schylać się po mydło aby pomoc uzyskac. Koperty też nie było.W tym wywiadzie jasno i zwieźle ( a w dodatku odważnie) Ksiądz naświetla problemy od drugiej strony i tylko to. Faktycznie nie mówi w wywiadzie że pedofilia jest zła.A po co ma to mówić?przecież każdy inteligentny człowiek lub wierzący katolik doskonale to wie.Idąc Waszym tokiem rozumowania każdy Ksiądz powinien nosić t-shirty z dziesięcioma przykazaniami. Ludzie ogarnijcie sie troche.Po drugie i tu już bedzie ostrzej.Jakie macie prawo bando katoli podnosić rękę na kapłana swego?? Prubujecie sie katolikami nazwać?Myślicie że chodzenie do kościoła co niedziele i myślenie w tym czasie o dupie na wprost której kawałek stringów widać czyni z Was wiernymi kochającymi Boga jedynymi sprawiedliwymi z prawem do osądzania innych??Ludzie do szkoły się cofnijcie na lekcje języka polskiego na których uczą czytania ze zrozumieniem zanim.

01


tss ~tss (Gość)06.11.2013 19:29

Kościół w Polsce - http://www.stachurska.eu/?p=7811 .

00


oburzona katoliczka ~oburzona katoliczka (Gość)06.11.2013 19:33

"..." napisał(a):


Czlowieku, czy ty to widzisz, czy ty to slyszysz? "Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia." Dlatego pedofil mial obowiazek zaspokoic dziecko? Obrzydlistwo. Do kosciola mi sie odechcialo chodzic.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat