metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zbulwersowana ~zbulwersowana (Gość)06.11.2013 15:42

Straciłam szacunek do tego księdza... dziecko pcha się samo do łóżka i to jest usprawiedliwieniem dla dorosłych? Księże Ireneuszu, gdzie ksiądz kończył ten kurs pedagogiczny???????!!!!!!!!! Może warto by tam kontrolę zrobić, jak takich rzeczy uczą!!!

10


Wojtek ~Wojtek (Gość)06.11.2013 16:18

A dla mnie ta cała wypowiedź nie jest żenująca. Dobrze przeczytałem, zrozumiałem, o czym księżulek mówi, i dobrze przyjrzałem się powielonym tekstom z epiotrkow na innych portalach. Wystarczy pozmieniać kolejność zdań i będzie coś innego. Nich ks. tak gada. Niech od tego się rozp...rzy cały czarny ląd i ta zaraza. Widać, że księża, którzy gadają o "pedofilii w KK" zaraz mają zakaz udzielania wywiadów. To skandal. Niech mówią. To dotyka ich chyba bardziej.

00


ziomal ~ziomal (Gość)06.11.2013 16:50

Skandal i ten człowiek w 2013r dostał Złotą Wieże Trybunalską za działalność kulturalną i promocję miasta.Panie PREZES Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa powinien się Pan publicznie wytłumaczyć chyba że wy tam w Piotrkowie podobnie myślicie!!!Jeszcze ,,ziomal,,ale nie wiadomo jak długo będę się przyznawał do tego zapyziałego miasta.

10


Ateista ~Ateista (Gość)06.11.2013 16:55

Ksiądz uprawia relatywizm moralny najwyższych lotów...

10


anna24 ~anna24 (Gość)06.11.2013 17:03

Ale dno!!!! Jeśli nawet 10 letni chłopiec pragnie seksu z 70 latu starym obwisłym facetem (co wydaje się największym absurdem), to ten stary oblech (bo jak inaczej takiego nazwać) nie potrafi się powstrzymać? Nie ma własnej WOLNEJ WOLI ten prawca moralności??? Nam, młodym ludziom, pełnym energii, często bardzo kochającym się zabrania się zbliżeń przed ślubem, mimo że są naturalne i zdrowe, każe nam się panować nad własnymi ciałami i popędami, mimo że pragniemy najdroższej nam osoby na świecie, a usprawiedliwia się pedofilię tym, że małe, nieświadome dziecko, OFIARA, powtarzam OFIARA, zawsze OFIARA, wchodzi do łóżka??!?!??! Że to wybór dziecka?? Jak nieukształtowane, niewinne i niedojrzałe dziecko może wiedzieć co jest dla niego najlepsze i samo wybierać? Brzydzę się tą wypowiedzią, po stokroć się brzydzę...

10


Arek ~Arek (Gość)06.11.2013 17:16

Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia.
...popełnił przestępstwo.

10


Paweł ~Paweł (Gość)06.11.2013 17:24

w Irlandii zboczeńcy też myśleli, że będą bezkarni - otóż nie są, myśleli, że ich kościół przetrwa wszystko - nie przetrwał. A ten tutaj zbok powinien już siedzieć.

10


gosc ~gosc (Gość)06.11.2013 17:42

"polka" napisał(a):

Absolutna prawda i w sumie każdy z nas czytając ten wywiad a dziennikarz przeprowadzający wywiad jako pierwszy powinien to zrobić!!!

00


do rzeczy ~do rzeczy (Gość)06.11.2013 18:18

ludzie czytający ten wywiad nic z niego nie rozumieją, chwytają tylko hasła znane z telewizji i tabloidów, należy raczej ubolewać nad poziomem dziennikarki.

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat