metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
prokap ~prokap (Gość)19.07.2015 10:04

Piękna Msza! Wielkie podziękowania dla księdza z Krakowa, dla wspaniałego organisty z Krakowa i chóru z Bełchatowa. Wielkie podziękowania dla oo. Bernardynów za życzliwość i otwartość, która - jak się przekonaliśmy - nie jest wcale kwestią oczywistą w wielu innych przypadkach. I oczywiście podziękowania dla licznie przybyłych, mimo złej pogodny, wiernych. Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów! Bóg zapłać i do następnego razu!!!

276


orthodox ~orthodox (Gość)19.07.2015 10:25

Mszy św. Wszechczasów powinna być odprawiana w każą niedzielę w naszym mieście

155


esbek ~esbek (Gość)19.07.2015 18:27

Widział ktoś lewaka Dziemdziorę ?

33


Bednarski ~Bednarski (Gość)20.07.2015 07:39

Dzień dobry, otóż Sobór watykański II - tak jest poprawnie

10


ares1 ~ares1 (Gość)19.07.2015 10:03

Widział ktoś Pana Prezydenta???

411


luzik. ~luzik. (Gość)20.07.2015 12:52

Przepraszam wszystkich za moje szmondackie wypowiedzi. Jestem nikim i pomyślałem, że w ten sposób zaistnieje

31


luzik luzikranga19.07.2015 10:10

Teatrzyk dla ubogich duchem? Dla wzmożenie wiary proponuję przywrócenie jeszcze paru innych starych kościelnych obyczajów: dziesięcina, wybijanie zębów nie przestrzegających postu, łamanie kołem i palenie czarownic. A na dodatek indeks ksiąg (itp., itd) zakazanych. Biedni muszą być ludzie, którzy boga poszukują w jasełkach!

1132


luzik luzikranga20.07.2015 15:35

Bóg zapłać za komentarz, kochany Kszysiu. Dzięki tobie nie będę musiał udowadniać, że istnieje diabeł oraz ka..le - głupole, które boga mają wprawdzie na ustach, ale przykazania boskie - już tylko w du..e!
PS. To dotego "pana", który podpisał się luzik. (luzik z kropką na końcu).

24


ty wiesz kto ~ty wiesz kto (Gość)20.07.2015 20:30

To jakiś głupol z baranowa (sulejowa) po kilku trepanacjach czachy,luzik.

12


luzik luzikranga20.07.2015 20:55

Na poważnie do ~ty wiesz kto. Ze mną też chcesz iść do sądu? Na dodatek mam zapisanych parę twoich starych występów. Jak chcesz, to się pobawimy. Nie będę wnosił o kary pieniężne, tylko o prace społecznie użyteczne. Np. o 200 godzin przy zbieraniu śmieci z poboczy drogi Piotrków-Sulejów oraz z brzegów Pilicy w obrębie Sulejowa. Obniżę ci wymiar do 150 godzin jak zajmiesz się syfem w piotrkowskich alejach Kopernika. Chcesz sprawdzić czy będzie mi się chciało?

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat