metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
P51 ~P51 (Gość)17.10.2013 12:15

Bardzo ładne wiaty. Muszą być duże - bo jak się pod "małą" schować podczas zacinającego deszczu lub śniegu...? ;-)Autobusy kursują co 1-1,5 godziny,więc pasażerów do tego zbiera się duża grupka.
Spokojnie, wszystko,co nowe rzuca się w oczy i wydaje za duże. Poczekajmy.Opatrzą się i wszyscy będą zadowoleni (?).

00


mom ~mom (Gość)17.10.2013 12:23

Bardzo łddna i funkcjonalna w przeciwieństwie do powstających już przed okresem zimiwym dziur w jezdniach. Czekam na zimę, to dopiero będzie szambo!!!! Byłem na referendum i mam prawo do oceny ..........

00


Pietrek Pietrekranga17.10.2013 12:28

postawia wiate zle nie postawia zle a stac kur... pod chmurka jak nie pasuje

00


MI-HAU ~MI-HAU (Gość)17.10.2013 12:40

Gdyby cała wiata była przeszklona, stałaby się szklarnią. Latem mógłbym wydzierżawić od Miasta pod hodowlę pomidora szklarniowego. Sprzedaję potem takie pomidory tanio. Dla kolegów nawet po 5 zł.

00


bulk bulkranga17.10.2013 12:47

tak to jest, kiedy takich inwestycji nie konsultuje się z redakcją epiotrkow, Panem Janem Super-radnym i anonimowymi słuchaczami i użytkownikami. To musiało się tak skończyć :)

00


YARO ~YARO (Gość)17.10.2013 12:49

Wiata bardzo ładna tylko że trochę za droga...

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)17.10.2013 12:53

"bulk" napisał(a):
To musiało się tak skończyć :)

Jak? Bo ja tu widzę zwykły artykuł o nowych wiatach. A przecież każdy może dać na ten temat swoją opinię, czy to pozytywną, czy negatywną ;)

00


jan nowak ~jan nowak (Gość)17.10.2013 12:56

"bulk" napisał(a):
anonimowymi słuchaczami i użytkownikami.

rozumiem ze Ty nie jestes anonimowa/y?

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.10.2013 13:07

Przy okazji ustawiania tych wiat w al. 3 Maja mogliby uzupełnić brakujące kostki brukowe w zatokach (oba przystanki w kierunku ul. Żeromskiego) i na chodniku - przystanek przy Sanepidzie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat