metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Komentator ~Komentator (Gość)17.10.2013 13:22

Ciekawe kiedy te wiaty zostaną zniszczone? Ja myślę, że w przeciągu dwóch tygodni.

00


antyPrezydent ~antyPrezydent (Gość)17.10.2013 13:38

Postawią - źle, nie postawią - źle. Brawa dla autorów. O czym jeszcze napiszecie, żeby skrytykować??? Umieścicie wpis, czy będzie cenzura?

00


PT ~PT (Gość)17.10.2013 13:51

Nowe wiaty są ładne, ale ta w "ryneczku" w osi wschód-zachód zbytnio nie o ochroni przy zacinającym deszczu.

00


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)17.10.2013 14:09

Sam patrzę na wiele rzeczy w mieście krytycznym okiem, ale trzeba chyba zdobyć się na odróżnienie konstruktywnej krytyki od zwykłego zrządzenia. Wiaty są potrzebne i te akurat wyjątkowo gustowne. Sugeruję, aby epiotrkow skupił się na autentycznych bolączkach mieszkańców, których ciągle nie brak, a nie przynudzał o zbyt szerokiej wiacie.

00


PrzemeQ ~PrzemeQ (Gość)17.10.2013 14:28

Ja np. jestem szeroki i rozbujany. Taka szeroka wiata jest dla mnie ok. Jan wychodze na hale z MZK nr 8 to moge na spokojnie sie rozbujac bez ztresu, ze znisze jakas waska wiate. Brawo MZK! Szeroka perespektywa dla szerokic wiat!

00


Iz ~Iz (Gość)17.10.2013 14:33

Kolejny ból d**y za przeproszeniem człowieka, któremu nic się nie podoba. Niech ten użytkownik portalu ePiotrkow.pl poda chociaż jeden logiczny argument, dlaczego wiaty są za szerokie.
Ja jestem młodą osobą, i podoba mi się, że nasze miasto jest coraz ładniejsze, chociażby przez wymianę wiat przystankowych.

00


CockS CockSranga17.10.2013 15:28

Panu z takimi problemami jak szerokość wiat polecamy:

Cytuję:
http://img.sadistic.pl/pics/3d551e4f61a7.png[/cytat]
Weź się człowieku ogarnij...

00


szczawik szczawikranga17.10.2013 15:36

pretensje z cyklu: dlaczego woda jest mokra?

00


mieszkanka ~mieszkanka (Gość)17.10.2013 15:56

czy pan niema czego zkrytykowac,tylko super zrobione przystanki?to moze choc pan do mnie do mieszkania zobaczysz jak mieszkamy niedlugo sufity na glowy pospadaja okna wypadna.losem mieszkancow sie zainteresujcie a nie narzekac na dobrze zrobione przystanki!ci co nie korzystaja z mzk bo maja wlasne fury to im wszystko przeszkadza.

00


chiński fotograf chiński fotografranga17.10.2013 17:18

Niestylizowanej?! A niby na co?

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat