metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosc  11 ~gosc 11 (Gość)29.04.2013 16:04

jak mam dostac zegarek na parkowanie jak nie moge sie dostac do budynku w którym sie je wydaje
zero przystosowania dla inwalidów
na jakiej podstawie zbierane sa dane osobowe przez Firme Platnej Strefy Parkowania
jak sami pisza w informacji
Identyfikator postojowy osoby niepelnosprawnej bedzie wydawany osobom które spełniaja nastepujace warunki:
1 Posiadaja europejska karte parkingowa osoby niepelnosprawnej lub sa rodzicami/opiekunami prawnymi osób niepelnosprawnych posiadajacych tego typu karte
2. sa wlascicielami lub wsplwlascicielami lub uzytkownikami jako posiadacze zalezni na podstawie umowy pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie calkowitej 2,5 tony i to cala informacja
to w jakim celu robione sa ksera dokumetów jak sama karta inwalidy jest dokumetem i jak sami pisza to wystarcza
na jakiej podstawie Firma Strefy Platnego Prkowania zbiera dane osobowe- aby po nie otrzymaniu kontraktu na obsluge miejsc postojowych maoga je sprzedac
kto ma piecze nad danymi osobowymi ktore zbiera w/w firma
************************
co do zielonej skody stoi ona na miejscu parkingowym juz prawie 9 miesiecy najbardziej smiałem sie z tego jak panowie kontrolujacy zaczynali prace od godz 8 wystawiajac nieszczesnej Skodzie bilet za parkowanie za brak biletu i tak przez 4 miesiace teraz tylko sprawdzaja czy jeszcze stoi.
Gosc kory jest wlascicielem jest w Niemczech gdy dotarli do niego telefonicznie wysmial ich pytajac czy zle zaparkowal
i tyle mogo mu zrobic - bo zaparkowal poprawnie.
Miasto kultur ktore wyremontowalo ulice Slowackiego (chyba za Unijne pieniądze na tak zwane cele spoleczne) pobiera z tego oplaty za parkingi- to chyba nie jest zgodne z prawem

Wydanie zegara inwalidzie w budynku nie przystosowanym do tego apsolutnie-
-- gdzie sa kary za nie przystosowanie budynku uzytecznosci publicznej dla Niepelniosprawnych

00


obserwer ~obserwer (Gość)26.04.2013 13:45

Wiele osób w Piotrkowie załatwiło sobie karty inwalidzkie żeby mieć miejsca parkingowe na osiedlach. Popatrzcie dookoła na samej ul Paderewskiego jest takich zaznaczonych miejsc 6

00


Zenon Kurzawa ~Zenon Kurzawa (Gość)26.04.2013 12:07

"YARO" napisał(a):
Uważasz, że każdy inwalida powinien na czole mieć wypisane, że jest inwalidą? Albo powinien obnosić się ze swoim kalectwem? Znam takiego iednego inwalidę. Na oko "chłop jak dąb" a po schodach wejść nie może. Pozory mylą!!!

90 procent tych niepełnosprawnych nie ma wielkich trudności w poruszaniu się.

00


Zenon Kurzawa ~Zenon Kurzawa (Gość)26.04.2013 12:04

"YARO" napisał(a):
Uważasz, że każdy inwalida powinien na czole mieć wypisane, że jest inwalidą? Albo powinien obnosić się ze swoim kalectwem? Znam takiego iednego inwalidę. Na oko "chłop jak dąb" a po schodach wejść nie może. Pozory mylą!!!

00


Myśliciel Myślicielranga26.04.2013 07:39

Ci panowie na zdjęciu nie wyglądają na chorych... Wydaje mi się nawet, że jestem bardziej chory od nich.
Orzeczenia o niepełnosprawności w naszym kraju to jedna wielka paranoja...

00


tutaj tutajranga26.04.2013 07:46

"Mysliciel" napisał(a):
Ci panowie na zdjęciu nie wyglądają na chorych... Wydaje mi się nawet, że jestem bardziej chory od nich.


Jakie to szczęście dla ludzkości, że nie jesteś lekarzem...

00


wers ~wers (Gość)26.04.2013 02:01

Taaak, pani Wypych to tam jest największa gwiazda!

00


YARO ~YARO (Gość)25.04.2013 23:28

A co dalej z zieloną Skodą Octavią zapadkowaną koło dworców?

00


YARO ~YARO (Gość)25.04.2013 23:37

"Zenon-Kurzawa" napisał(a):
Jeśli chodzi o inwalidów to większość z nich nie powinno nigdy dostać karty parkingowej, co widać na załączonym zdjęciu.


Uważasz, że każdy inwalida powinien na czole mieć wypisane, że jest inwalidą? Albo powinien obnosić się ze swoim kalectwem? Znam takiego iednego inwalidę. Na oko "chłop jak dąb" a po schodach wejść nie może. Pozory mylą!!!

00


petent ~petent (Gość)25.04.2013 20:41

powiem tylko tyle, że nie zazdroszczę Paniom, które pracują w biurze na Młynarskiej..obrywają za wszystko, jakby one same ustalały zasady..przydałoby się trochę szacunku.
I od razu dodam, że nie jestem pracownikiem biura, bo hejterzy pewnie mnie o to będą podejrzewali..

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat