metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
matka ~matka (Gość)06.05.2013 20:42

Jestem matką niepełnosprawnego dziecka,często korzystam z pomocy rodziny,sąsiadów itp w przewozie na rehabilitacje mojego dziecka.Korzystam z karty parkingowej bo ją posiadam,teraz nie będę mogła, bo karta jest przypisana do samochodu ,a nie do osoby chorej.Rehabilitacja trwa ponad godzinę.Jakim prawem zostałam pozbawiona praw i przywilejów przysługujących osobie niepełnosprawnej.ODDAM KARTĘ PARKINGOWĄ WRAZ Z CHOROBĄ MOJEGO DZIECKA,a może ktoś z decydentów zamieni się ze mną rolami.Nie będę wyliczała kosztów leczenia oraz mojego dochodu, każda złotówka jest dla mnie ważna.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.05.2013 11:09

"gosc--11" napisał(a):
Gosc kory jest wlascicielem jest w Niemczech gdy dotarli do niego telefonicznie wysmial ich pytajac czy zle zaparkowal
i tyle mogo mu zrobic - bo zaparkowal poprawnie.

Ale zapomniał, że za to parkowanie trzeba zapłacić.

00


Małgorzata ~Małgorzata (Gość)16.05.2013 23:18

życzę tym wszystkim osobą, które piszą, że ktoś jest zdrowy takiej choroby jak ma mój mąż - wygląda zdrowo a jedzie na Ketanolu, ma ograniczenie ruchomości szyi drętwieje mu noga, ręka nieustannie. Życzę Wam tego w ramach empatii jaką będzie wtedy odczuwać a jeżeli ktoś ma kartę i nie jest niepełnosprawny - to szukajmy winy w ludziach wykształconych - lekarzach, bo to oni wydają orzeczenia niezgodne ze stanem faktycznym.
Dzisiaj mój mąż został upolowany przez firmę z Młynarskiej - może 2 minutki po zaparkowaniu, szukają niebieskich kart i nie mieliśmy identyfikatora - bo nie słuchamy radia, wiedzieliśmy tylko, ze można parkować z kartą do godziny. Dziękuję radnym w imieniu chorego męża. Osoby spoza Piotrkowa - niepełnosprawni - nie przyjeżdżajcie do tego miasta z barierami! UWAGA - osoby o kulach, na wózku, też mają po tych schodkach na młynarskiej paradować, gdzie nie ma podjazdu ani jednego. Czemu miasto płaci obcej firmie za obsługę parkingów, przecież jest ich niewiele i szkoda tych kosztów, a te identyfikatory dodatkowe, z czyich są pieniędzy? Po co dwa dokumenty na to samo uprawnienie? Popieram BEZPRAWIE
W tym kraju jest coraz gorzej
A Piotrków nie miał nigdy dobrego Prezydenta,
trzeba się zainteresować tymi co rządzą i tymi co chcieli by rządzić, kim są, skąd się wzięli, jak zarabiali na chleb dotychczas, jakie mają wykształcenie?
Piotrków nie może być zaściankiem, w którym rządzą pieniacze i szlachta wątpliwego pochodzenia,
a Ci ludzie co referendum chcieli robić to są krystaliczni?
Czy Pan Pol i Matusewicz to autorytety w tym mieście?
Czemu Rynek Trybunalski się wali? I kto do zabytkowych kamienic przesiedlał ludzi nieprzystosowanych, niezaradnych życiowo, którzy pomogli miastu pójść w ruinę.
Polska potrzebuje świeżej krwi i Piotrków też!
Szkoda tylko, że ludzie ambitni, wykształceni w większości z miasta wyjechali - za chlebem, pracą i kulturą.

00


Wojtek ~Wojtek (Gość)17.05.2013 18:22

ten identyfikator jedst na samochód a nie na osobę niepełnosprawną,
czy to samochód jest niepełnosprawny? a co z ludźmi nie posiadającymi pojazdów, którzy korzystają z uprzejmości znajomych i rodziny, nie są współwłaścicielami auta - czy tacy są dyskryminowani jako niepełnosprawni czy jako nieposiadający auta? CHORE - nie mogą parkować ani na kopertach ani na innych miejscach za darmo, bo na obu wymagany jest identyfikator
TRZEBA ZBADAĆ ZGODNOŚĆ USTAWY Z KONSTYTUCJĄ

00


Renata ~Renata (Gość)20.11.2013 19:51

Moje dziecko jest niepełnosprawne. Dzisiaj otrzymałam mandat z wiadomego powodu - nie miałam potrzebnego identyfikatora. Nie mieszkam w Piotrkowie - więc nie wiedziałam o potrzebie posiadania tego "śmiesznego czegoś". Gdy bywam w Łodzi, Warszawie czy w Krakowie - nie ma problemu - oczywiście w zaściankowym Piotrkowie jest. Dawno nie słyszałam o większej paranoi. Osoba niepełnosprawna przyjeżdżająca do Piotrkowa musi najpierw stracić pół dnia na zdobycie dokumentu, który pozwoli mu zaparkować na np. godzinę???????? Dawno nic mnie tak nie wyprowadziło z równowagi jak to dzisiejsze zdarzenie...Dlatego planuję iść z tym dalej - do radia i tv.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga21.11.2013 09:01

"Renata" napisał(a):
Dawno nic mnie tak nie wyprowadziło z równowagi jak to dzisiejsze zdarzenie...Dlatego planuję iść z tym dalej - do radia i tv.

Masz rację - nie odpuszczaj tym "fahofcom". Głupotę trzeba piętnować!

00


psina lesina ~psina lesina (Gość)21.11.2013 09:59

Mieliście szanse coś zmienić w tym grajdole,trza było ruszyć dupsko i iść na referendum a nie teraz się tu wypłakiwać.
Chcieliącie to macie

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat