metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.10.2013 10:47

"jonasz" napisał(a):
Ale faszystowska Europa nie może sobie pozwolić żeby ktoś produkował naturalnie i bez podatków.Kto utrzyma judeo-komunę?

Poza tym faszerowanie ludzi chemią jest im na rękę - regularnie podtruwane społeczeństwo siedzi otępiałe i daje sobie wciskać różne podwyżki podatków itp. A 37 lat temu robotnicy zbuntowali się, bo rząd podniósł cenę cukru.

00


Max ~Max (Gość)05.10.2013 11:31

"Al-Bundy" napisał(a):

Ja również to oglądałem.Koleś miał się dobrze ;)

01


żartowniś ~żartowniś (Gość)05.10.2013 11:51

No to się uwinęli bo w Krzewinach jeden Pan zwolnił się z dużej piotrkowskiej masarni i już 10 lat na własną rękę nielegalną masarnię prowadzi w piwnicy i klientów ma z całego powiatu:) kto wie czy nie z samej góry hihi:)

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)05.10.2013 12:34

"Piotrkowianin" napisał(a):
A skąd wiesz? Próbowałeś? Wczoraj rano na DK1 w Modlicy, mniej więcej na granicy byłego województwa piotrkowskiego i łódzkiego leżał zabity przez samochód zając. Rano było zimno, koło zera stopni Celsjusza, więc zając nadawał się do zjedzenia. Ciekawe, czy ktoś go wziął? W ubiegłoroczne wakacje na wysokości stacji paliw w Rzgowie na pasie rozdziału DK1 leżała zabita sarna. Może też ktoś miał wyżerkę?


Ja w tym sensie, że widok był mało apetyczny, a nie że się takie zwierzęta nie nadają do jedzenia. :) Bo nadają się, o ile zachowa się pewne standardy podczas przyrządzania. Obawiam się tylko, że u nas gdyby ktoś wziął taką sarnę czy dzika, to gdyby go przyłapano mógłby zostać oskarżony o kłusownictwo. Ja osobiście w kwestii jedzenia jestem dość wybredny, więc mam nadzieję, że życie mnie nie postawi przed koniecznością jedzenia ofiar kolizji zwierzęco-pojazdowych... Choć swoją drogą, przy potrawie takiej jak ta:
http://joemonster.org/art/24928
każdy rozjechany denat wygląda apetyczniej... :))

00


broda ~broda (Gość)05.10.2013 12:58

~antyluca - zauważyłeś że jednak masz więcej przeciwników niż zwolenników swojej teorii. Ale to nie jest jak napisałeś "poziom niewiedzy i popularyzowania mitu". To jest właśnie poziom wiedzy, który daje internet i do ludzi dociera prawda. A mitem to żyjesz ty - wierząc że co w sklepie to jest zdrowe. Życzę więc Ci dużo zdrowia i uważaj na E211 bo życie może Ci się troszeczkę skrócić - czego Ci nie życzę.

00


pawel1 ~pawel1 (Gość)05.10.2013 16:27

chyba było dobre ale komuś nie pasowało .

00


antyluca ~antyluca (Gość)05.10.2013 17:56

broda, a gdzie ja napisałem, że w sklepie jest zdrowe? Mógłbyś mi wskazać ten fragment mądralo?:) Nielegalna produkcja nie jest jednak zdrowa co wmawiasz ty. Jeżeli mięso nie jest badane nigdy nie wiesz co za świństwo w nim może siedzieć. Bo nie tylko E jest świństwem. A co może być w takim mięsie to mam nadzieje, przeczytałeś (we wklejonym linku). I jakoś się nie martwię liczbą "przeciwników". Może hardcorowe porównanie, ale za hitlerem też swojego czasu szły miliony. Większość nie przesądza o racji, o czym wielu w tym kraju zapomina. Drugi po prezesie toś się popisał poziomem inteligencji. Ale nic to, wytłumaczę. Ludzie jedli niebadane "zdrowe" mięso i inne produkty i często chorowali i w następstwie tego umierali (oczywiście to był tylko jeden z czynników skracających życie). Dlatego średnia życia była niższa. Później technika poszła do przodu, zaczęto przestrzegać norm i średnia długość życia się wydłużyła. Uff. Mam nadzieje, że Ci się rozjasniło. A wracając do brody. Poczytaj trochę o mięsie, wtedy będziesz może reprezentował jakikolwiek poziom. Zresztą wolnoć Tomku w sowim domku. Jedz mięso skąd chcesz. Można kupić mięso na wsi, bez E i jest badane. Ja wolę nie ryzykować.

00


88 ~88 (Gość)05.10.2013 19:17

A możne dokładniej redakcja napisze gdzie??

10


bolek ~bolek (Gość)06.10.2013 08:00

Handel detaliczny umarł ,wszyscy zajadają się wyrobami wędlinopodobnymi w marketach , małe sklepiki są zamykane na potęgę bo nasz rząd prowadzi politykę międzynaradową i tak za parę lat będą w Piotrkowie kościoły, stacje benzynowe i supermarkety.
Osobiście kupuje wędliny na wsiach u gospodarzy ,bo przynajmniej jest zdrowe i mało spaprane.
Statystyki zachorowań na raka potwierdzają moją teze że na zachodzie od dawna ludzie bardziej chorują niż w Polsce, bo tam tylko jest żywność chemicznie uzdatniona.

00


Drugi po prezesie ~Drugi po prezesie (Gość)06.10.2013 08:54

"antyluca" napisał(a):
Ludzie jedli niebadane "zdrowe" mięso i inne produkty i często chorowali i w następstwie tego umierali...

Bardzo proszę poprzyj to historycznym przykładem. Ponadto przytocz statystyki umieralności populacji z powodu spożywania niebadanego mięsa. Liczę na Twój wysoki poziom inteligencji.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat