metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tjhng ~tjhng (Gość)21.11.2014 19:53

mam nadzieję ze prezydent czyta te komentarze i wyciągnie wnioski

60


. ~. (Gość)21.11.2014 20:34

"mieszkaniec-znany-z-dociekliwosci" napisał(a):
Uzupełniam swój wcześniejszy komentarz:
Trzy partie stanowiące większość w radzie miasta (PiS+SL+PO) mogą zwykłą większością głosów 14 do 9 dokonać wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczących rady miasta wśród tych trzech partii. Zdanie 9 radnych pozostających w mniejszości nie będzie miało najmniejszego znaczenia. Podobnie można podzielić funkcje zastępców przewodniczącego i przewodniczących komisji. W powyższej sytuacji ani Chojniak ani Błaszczyński nie będą mieli nic do zaoferowania tym których chcieliby przeciągnąć do siebie.


Jeżeli którykolwiek z radnych PiS+PO+SLD przejdzie na stronę Chojniaka będzie zdrajcą. Zdradzi swoich wyborów, którzy głosując na niego głosowali przeciw Chojniakowi. Radni wsłuchajcie się w głos wyborców!!!

81


Nosił wilk razy kilka ... ~Nosił wilk razy kilka ... (Gość)21.11.2014 21:17

"Milller" napisał(a):
Jesteś naiwny ! PiS zawsze krzyczy " Bóg Honor Ojczyzna " a wchodzi w sojusz z komuną .Cel uświęca środki :))))))


To nie będzie żaden sojusz z "komuną". To będzie porozumienie trzech partii żeby pozbawić Błaszczyńskiego i Staszka możliwości wprowadzenia do prezydium rady miasta i na kluczowe stanowiska do komisji problemowych swoich radnych z Razem dla Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka. On bez większości w radzie nic nie będzie znaczył. To wy będziecie podejmować uchwały które będą korzystne i dla miasta i dla mieszkańców. Nie zmarnujcie tej szansy. Oni są jak nigdy dotąd bezsilni. A komentator o nicku "Miller" niech się nie powołuje na "Bóg Honor Ojczyzna". "Miller" to człowiek od Chojniaka i Błaszczyńskiego. Pokażcie im gdzie ich miejsce. Przypomnijcie sobie jak was traktowano. Jak wasze słuszne głosy, postulaty i interpelacje były odrzucane większością głosów grupy trzymającej władzę. Jak was ośmieszano.

41


pis ~pis (Gość)21.11.2014 21:25

"wyborca" napisał(a):
Lorek próbuje się układać za plecami sprzeda się za wiceprezydenta i zabierze dwie osoby.


Jesteś głupi i naiwny. Grzegorz Lorek jest samorządowcem z dużym doświadczeniem. Był radnym w sejmiku samorządowym i był wiceburmistrzem. Jest z wykształcenia prawnikiem. Jest prawym i uczciwym obywatelem tego miasta. A zatem nie wciskaj kitu, że G.Lorek próbuje się układać za plecami PiS.
Musiałby się nazywać Tobą. Pali wam się grunt pod nogami to rzucacie kalumnie. Już niebawem poczujecie jak smakuje gorycz porażki.

40


do ponizszych ~do ponizszych (Gość)21.11.2014 22:11

Jestem radnym nie z ugrupowania prezydenta, ale dla rozwoju miasta będę współpracował z prezydentem. Kozłowski i Dajcz nie są członkami PIS, dlatego nie będą mi rozkazywali z kim mam współpracować.
pozdrawiam tych co mają jad w sobie.

16


piotrkowianie ~piotrkowianie (Gość)21.11.2014 23:06

"swiadomi-wyborcy" napisał(a):
OSTRZEŻENIE
Jeżeli ktoś z waszej Czternastki - przejdzie teraz do obozu Chojniaka, to będzie zdrajcą swych wyborców i wyborcy (tym razem!) będą potrafili się skrzyknąć i zorganizować w celu odwołania takiego "radnego".


Jeżeli którykolwiek z radnych PiS + PO + SLD (a takich jest 14-tu teraz) przejdzie na stronę Chojniaka, to będzie zdrajcą. Zdradzi taki swoich wyborów, którzy głosując na niego, głosowali przeciw Chojniakowi.
Wyborcy dali tym ludziom mandat dlatego, że oni pochodzili z PiS-u, PO i SLD.
I tym formacjom, i tym deklaracjom, w które wyborcy uwierzyli, ci radni muszę być wierni do końca 4-letniej kadencji. Słusznie tu ktoś wcześniej pisze, że wreszcie za takich drani i łobuzów politycznych, którzy zdradzą i przejdą do obozu Chojniaka, trzeba się będzie wreszcie wziąć, ponieważ są przecież demokratyczne instrumenty prawne do tego, żeby pozbawić mandatów tych radnych, którzy się sprzeniewierzyli słowu danemu społeczeństwu w kampanii wyborczej.
Dobra rada - radni wsłuchajcie się w głos wyborców!!! Dotrzymajcie słowa, miejcie, honor i uczciwość.
My, mieszkańcy, będziemy się tym razem wam bacznie przyglądać! Nie kombinujcie, bo pozbawimy was mandatów radnych....

31


wyborca ~wyborca (Gość)22.11.2014 04:12

"rola" napisał(a):

To wyborcy zdecydowali dając poparcie Kozłowskiemu, Dajczowi [pacz wynik wyborów na prezydenta pon Lorek trzecie miejsce]

30


wiem ~wiem (Gość)22.11.2014 06:50

chciałbym przypomnieć wszystkim którzy uważają że Lorek ma jakieś wyjątkowe prawo głosu o tym że Pan Lorek nie jest w PIS nikim więcej ponad zwykłego radnego jest radnym tak samo jak pozostała piątka i nie ma prawa decydować o koalicji z kimkolwiek od zawierania koalicji w PIS jest zarząd .Niech spróbuje paktować z Chojniakiem(czytaj Błaszczyńskim)to zobaczy gdzie jego miejsce .. a co do koalicji z Prezydentem to dlaczego nie ? tylko taka decyzja musi być wypracowana na zarządzie PIS.

21


WIEM ~WIEM (Gość)22.11.2014 09:02

nick: do poniższych" z całą pewnością należy do Olejnikowej

21


henryk a. ~henryk a. (Gość)22.11.2014 09:58

Nie potrzeba żadnej koalicji z Chojniakiem. Jest większość i to wystarczy. To RdP ma problem.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat