metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
assa. ~assa. (Gość)20.11.2014 16:48

Żadnej koalicji z tymi nieudacznikami!!!!!!!!!
Kto się sprzeda jest politycznym trupem!!!!!!!!!!!!

124


janusz ~janusz (Gość)20.11.2014 17:03

mało mnie to interesuje kto z kim w koalicji...

45


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)20.11.2014 18:00

Może ja jestem naiwny miś, ale szansę na koalicję w RM dla RdP z pozostałymi ugrupowaniami widzę marnie. W każdym razie mając na uwadze jasne przesłania z kampanii ktokolwiek to zrobi, ten publicznie się zeszmaci i raczej w skali lokalnej polityki popełni samobójstwo. Czternastu radnych dyscyplinujących obóz prezydenta to byłoby coś. Czeka nas (i Was radni PiS, PO i SLD) poważna próba wiarygodności.

84


robert k ~robert k (Gość)20.11.2014 18:10

cała prawda o radnym sejmiku poz nr 5 na liscie pis grał przeciwko lorkowi ale dla niego nie liczy się zmiana a złotówki jak nie zrobią z tym w pisie porządku to nigdy nie oddam głosu ale podobno ten pan jest wygodny w sejmiku jest elastyczny koalicjant dla wszystkich

72


Wyborca ~Wyborca (Gość)20.11.2014 19:00

Panie Prezydencje Lorek szuka zatrudnienia (dobra posadka to parkingowy ) nigdy pisuary

47


jj ~jj (Gość)20.11.2014 19:34

niech raz ugrupowanie Ch.jniaka będzie w opozycji przecież są w mniejszości

53


dzien ~dzien (Gość)20.11.2014 19:47

Przecież Lorek stwierdził, że nie może się narażać Antoniemu i nie wejdzie do koalicji. Mimo, że prywatnie chciałby wejść do prezydenckiego ugrupowania? Więc Antoniemu bardziej zależy na tym, żeby być w opozycji z czerwonymi, niż popierać prawicowego prezydenta. Wstyd. za rok wybory parlamentarne. Nie zagłosujemy na Antoniego. Środowiska kościelne mają dość mieszania Antoniego.

57


jolo ~jolo (Gość)20.11.2014 20:09

Nie ma takiej opozycji której nie można kupić.
I nie ma problemu. Podatnik zapłaci.

83


jaki ~jaki (Gość)20.11.2014 20:13

lorek na wiceprezydenta za karzewnika i układ prosty 9+6

46


jan ~jan (Gość)20.11.2014 20:33

Spokojnie, bez histerii przecież z powodu paru radnych, którzy będą stawać okoniem, nie może przestać funkcjonować miasto. Myślę, że zarówno po prawej jak i po lewej stronie są rozsądni ludzie i nigdy nie przekroczą bezpiecznego progu dla jakichś tam własnych widzi mi się. Poprzednio się dogadali to i teraz też się dogadają, przecież patrzą na wszystkich ich wyborcy, a to do czegoś zobowiązuje.

96


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat