metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
anis ~anis (Gość)20.11.2014 13:21

z nikim, będą wyciągać radnych

62


ropuch ~ropuch (Gość)20.11.2014 13:22

Panie Prezydencie Krzysztofie i Panie Przewodniczący Marianie!
Z koalicją nie będziecie mieć kłopotu bo uważam że możecie mieć nawet wybór. Dwóch chyba najbardziej śliskich w nowej radzie którzy za obietnicę zrobią baaaardzo wiele albo jeszcze więcej to w kolejności LUDOMIR i BRONISŁAW. Nie musicie się wcale wysilać, bo sami się zgłoszą. Pomimo tego co napisałem -włodarze mojego miasta PP i PP - nie głosowałem na Was, bo uważam że nie jesteście w stanie zrobić czegokolwiek dobrego dla Piotrkowa Trybunalskiego.
Miłość do tego miasta wynika z tych samych pobudek co miłość do Polski w wykonaniu posła Hofmana. >nie pozdrawiam<

136


12.00 ~12.00 (Gość)20.11.2014 13:22

Oto dowód, że z SLD wejdą w koalicję, Brylski już to próbował z ekipą Chojniaka.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8225/z-bronislawem-brylskim-radnym-sld-o-przejsciu-lewicy-do,983973,art,t,id,tm.html

92


wyborca ~wyborca (Gość)20.11.2014 14:06

Panie Lorek ma pan okazie powołać w Piotrkowie dobrom rade miasta proszę rozmawiać SLD i Platformom . Dość nepotyzmu,ignoranci władzy w naszym mieśćcie. Panu Marianowi stanowcze nie..

145


Irbis ~Irbis (Gość)20.11.2014 14:27

Pis, SLD, Platforma Ziemi Piotrkowskiej tworzą koalicję.
6+4+4=14.
Klub "Razem Dla Piotrkowa" w opozycji.
Przewaga Rady Miasta w dyskusji z Prezydentem.
Ech, marzenie!

174


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)20.11.2014 14:35

"Irbis" napisał(a):
Pis, SLD, Platforma Ziemi Piotrkowskiej tworzą koalicję.
6+4+4=14.


Czyli nowy przewodniczący RM z którejś z tych opcji,a Marian,cóż,chusteczki i w płacz.

85


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)20.11.2014 14:39

"ropuch" napisał(a):
Dwóch chyba najbardziej śliskich w nowej radzie którzy za obietnicę zrobią baaaardzo wiele albo jeszcze więcej to w kolejności LUDOMIR


Wydaje mi się po tym jak go odwołali pod nieobecność,Ludek chojniakom tego nie zapomni,chyba ,że nie ma jaj.

102


. ~. (Gość)20.11.2014 15:42

Skoro potencjalni koalicjanci mili swoich kandydatów na prezydenta, to polityka K. Chojniaka im się nie podoba. Jedyne wyjście z tej sytuacji to koalicja antyprezydencka. Wtedy zobaczymy co będzie się działo. Jeżeli jednak ktoś się wyłamie to będzie zwyczajne oszustwo w stosunku do wyborców.

102


:) ~:) (Gość)20.11.2014 15:50

moi drodzy rodacy ,parafianie,złośliwcy, to do Was kieruję te słowa a raczej pytanie
,,widzieliście wyborców p Krzysztofa,, ????
ja tam widziałam i tak sobie myślę -bo jeszcze mogę -
większość w radzie nie była by potrzebna gdyby w Piotrkowie wszyscy takimi wyborcami byli :D:D czknęło mi się ups przepraszam hi hi hi hi

04


wara z urzędu ~wara z urzędu (Gość)20.11.2014 16:47

Cytuję:
Nie mają większości. Z kim wejdą w koalicję?


Zaraz zaraz,a dlaczego mniejszość ma szukać sposobu ,żeby mieć większość? to większość tworzy rząd (w przypadku wyborów parlamentarnych) oraz tworzy skład rady włacznie z przewodniczącym,to w przypadku wyborów samorządowych.
Tym chojniakom się we łbach popieprzyło.

93


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat