metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wyborca z III ~wyborca z III (Gość)21.11.2014 12:28

Kochani, trochę wiary w ludzi. Czas cwaniaków mija.

61


Zanzi ~Zanzi (Gość)20.11.2014 12:04

No i się zacznie, kto z kim, po co, za co i za ile ;)
Ciekawe, czy lepiej się sprawdza metoda kija czy marchewki ;)

Komentarz był edytowany przez autora: 20.11.2014 12:08

92


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)20.11.2014 12:07

Teraz pan Lorek z PIS-u (były kontrkandydat) ma okazję pokazać jak bardzo różni się poglądami od prezydenta. Jego błędem było, że zbyt późno zaczął działać w mieście. Teraz przez 4 lata ma okazję - jest radnym. Ciekawe, czy pozostanie wierny własnej wizji, czy wejdzie w koalicje z ludźmi krzyśka. Bynajmniej nie popieram ani PIS-u ani chojniaka, tak tylko mnie ciekawi co wyjdzie z obietnic przedwyborczych.

124


erwinek ~erwinek (Gość)20.11.2014 12:15

Jeżeli wejdzie w koalicje z PiSem straci głos mój i mojej rodziny

68


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)20.11.2014 12:15

Panie i Panowie z Pis-u,SLD i Platformy,w Was cała nadzieja,blokujcie szkodliwe uchwały,niech w końcu ludziom w Piotrkowie zacznie żyć się lepiej,niech przyjdą inwestorzy a za nimi miejsca pracy,trzymam za Was kciuki!
I nie dajcie się kupił za chojniakowe srebrniki!!!!!!!!!!!

235


wiedzimin ~wiedzimin (Gość)20.11.2014 12:29

To ostatnia kadencja tego cwaniaka

107


sklave sklaveranga20.11.2014 12:37

Nie mogę zrozumieć po co prezydentowi jest potrzebna większość w radzie. Skoro chce rządzić dobrze miastem to będzie miał za sobą mieszkańców i radnymi nie musi się przejmować. No tak tylko wtedy za wszystkie decyzje będzie odpowiadał prezydent a nie jak jest do tej pory nikt.
Budowa koalicji nie powinna mieć miejsca. Bo koalicja to znowu matactwo, malwersacja, kumoterstwo i beztroska w szastaniu publicznymi pieniędzmi. Brawo o take Polske nam chodzi. Koalicja już zmodernizowała oczyszczalnię która produkuje tyle szlamu co GOŚ w Łodzi. No a utylizacja osadu to są olbrzymie koszty.
Więcej na http://sklave.manifo.com/wiadomosci-lokalne

46


nie wchodźcie w koalicje z RdP ~nie wchodźcie w koalicje z RdP (Gość)20.11.2014 12:38

Najbardziej na utworzeniu koalicji zależy Marianowi Błaszczyńskiemu. Jeżeli nie zostanie przewodniczącym rady miasta będzie to dla niego katastrofa. Tu nie Chojniak rozdaje karty a Błaszczyński. Szkoda, że wyborcy z Okręgu Nr II nie maja pojęcia wybierając na radnego Mariana B. o co w tym wszystkim chodzi. Przypomnę, że dieta przewodniczącego rady wynosi 2 tys. zł na rękę miesięcznie. Przez 4 lata kadencji można uciułać około 100 tys. zł. Radni którzy wejdą w koalicje ze stowarzyszeniem Chojniaka i Błaszczyńskiego będą skończeni. Podobnie partie SLD, PiS i PO. Za rok wybory do sejmu i senatu. Niech radni decydują o losach miasta i na co wydawać pieniądze oraz zaciągać pożyczki a nie grupa trzymająca władzę Chojniaka , Staszka i Błaszczyńskiego.

154


22 ~22 (Gość)20.11.2014 12:39

"sklave" napisał(a):
Nie mogę zrozumieć po co prezydentowi jest potrzebna większość w radzie. Skoro chce rządzić dobrze miastem to będzie miał za sobą mieszkańców i radnymi nie musi się przejmować. No tak tylko wtedy za wszystkie decyzje będzie odpowiadał prezydent a nie jak jest do tej pory nikt.


Wydawałeś mi się mądrzejszy albo rżniesz głupa sklave.

46


dj ~dj (Gość)20.11.2014 12:53

a pan prezydent bedzie w sobote na rynku na wyzwolenia robic zakupy

81


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat