metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Irbis ~Irbis (Gość)28.06.2013 14:14

"mieszkaniec-ul.-Zalesickiej." napisał(a):
W co mam składować sortowane śmieci?


Niestety, cena czyni cuda! Juko wygrało z niską ceną, ale o pojemnikach nie było mowy.
"Jesteś zobowiązany zaopatrzyć się sam w pojemniki". Ale była mowa o jakiś workach, na okres przejściowy...

00


ares1 ~ares1 (Gość)29.06.2013 08:02

Takiego bałaganu nie było. Teraz dopiero będzie w koło nas śmietnisko. Totalny brak informacji w gminach. Unieważniane przetargi. Obowiązek pojemników 60 l których nigdzie nie można kupić. A jak się gdzieś pojawią to cena astronomiczna. Tylko producenci pojemników maja swoje 5 min. A ustawa powinna iść do "dużego kosza żeby i pomysłodawcy jej tam się też zmieścili". Segregacja w domu to znaczy śmietnik w domu. Mam nadzieję że w urzędach też będą segregować sami urzędnicy i trzymać posegregowane pod biurkiem. Powodzenia.

00


 frty ~ frty (Gość)01.07.2013 00:21

Firma JUko dzisiaj rozdała harmonogram odbioru odpadów .Wynika z niego ,że, będą odbierali tylko raz w miesiącu śmieci niesegregowane a miało byc co 2 tygodnie.

00


cynik ~cynik (Gość)01.07.2013 09:06

Worki przywieźli a kiedy ich odbiór?!

00


Tartu Tarturanga01.07.2013 09:44

Jak to segregować :
pojemnik niebieski : papier i tektura
Pojemnik zółty : tworzywa sztuczne i metale
Zielony: szkoło kolorowe butelki słoiki
Biały : szkło bezbarwne
Oraz w ostatnim odpady komunalne
Czy w jakiś inny ??? Gdzie znaleźć informację ?

00


bonzo ~bonzo (Gość)01.07.2013 11:46

Spokojnie , na workach jest opisane co można a czego nie można wrzucać.
P.S.
Pamiętajcie o umyciu szkła i plastików bo słyszałam że brudne worki nie będą odbierane.

00


tutaj tutajranga01.07.2013 17:19

Bonzo, kocham Cię.

00


kkz ~kkz (Gość)02.07.2013 19:06

Zadeklarowałem 36 zł za śmieci niesegregowane, wywóz 2x w miesiącu. Jeżeli wywiozą 1 raz to w następnym miesiącu nie płacę. dalej nie komentuje,bo..........

00


Czekajacy ~Czekajacy (Gość)03.07.2013 11:19

Dzis jest 03.07.2013 r. Pierwszy odbior smieci ma nastapic w dniu 08.07. br. Do dnia dzisiejszego firma JUKO nie dostarczyla workow na odbady segregowane. Telefonu w firmie JUKO nikt nie odbiera, wlacza sie automatyczna sekretarka. To tak ma wygladac ten nowy porzadek? Dokonuje wpisu bowiem jesli nie dostarcza workow do piatku bede interweniowal w tej sprawie. To kpina i zenada.

00


P51 ~P51 (Gość)03.07.2013 11:29

"mieszkaniec-ul.-Zalesickiej." napisał(a):
Chyba wywiozę je pod urząd miasta bop zgodnie z ustawą właścicielem śmieci jest miasto.


Myślę,że to dobry pomysł. A z pewnością zmusi ociężałych urzędasów do szybszej i efektywniejszej pracy.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat