metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czesio ~czesio (Gość)16.06.2014 18:06

Jak już wcześniej pisałem, odwalono kawał dobrej roboty. A ludzie którzy ciągle krytykują widocznie nie mają bladego pojęcia do czego taką infrastrukturę można wykorzystać i co ona daje dla gmin. Koszy są generowane tak czy siak, a za pomocą nowej struktury można je sporo obniżyć. Najlepiej jest ponarzekać i krytykować. Nawet gdyby projekt został zrealizowany za pieniądze z podatków to i tak byłby to sukces? Wolę żeby zostały wydane w ten sposób niż na jakieś pierdoły niczego nie wnoszące w życie gminy. A tutaj całą sumę wyłożyła Unia, czego chcieć więcej? Ludzie narzekają i będą narzekać szkoda zwracać na takich uwagę. Nie jestem mieszkańcem gminy Moszczenica ale jak widzę jakie prowadzone są w niej działania to aż miło się robi.

01


mariusz5891 ~mariusz5891 (Gość)18.06.2014 12:31

Czy ten ogólnodostępny internet już działa? Jeżeli nie to kiedy będzie działał i na jakich zasadach będzie można z niego korzystać? Gdzieś w komentarzach wyczytałem coś o zakładaniu kont użytkownikom...

30


ddd ~ddd (Gość)14.06.2014 19:34

Nauczcie się, że nie ma czegoś takiego jak darmowy Internet. On może być ewentualnie bezpłatny(czyli opłacany przez urzędników z pieniędzy podatników).

42


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)14.06.2014 19:34

Prędkość zabójcza nie ma co...

20


doradca ~doradca (Gość)14.06.2014 20:33

ja niestety w Piotrkowie mam darmowy opad deszcze tylko :([b]

10


focusiak ~focusiak (Gość)14.06.2014 20:37

dajcie nam proszę tego Wójta do Piotrkowa.

50


mieszkanka ~mieszkanka (Gość)14.06.2014 20:55

Narazie super,a za kilka lat nie będzie stać gminy na utrzymanie i naprawianie awarii tego super nowoczesnego i bardzo szybkiego internetu.A oczywiście darmowy to on jest tylko z nazwy bo wszyscy mieszkańcy za niego płaca z podatków

13


agnes ~agnes (Gość)14.06.2014 20:55

brawo Panie Piekarek - Moszczenica wreszcie górą , po tylu zmarnowanych latach

51


juzek ~juzek (Gość)14.06.2014 20:56

Wójt Moszczenicy to rodowity piotrkowianin! Potem przeniósł się do tej gminy

30


mieszkanka ~mieszkanka (Gość)14.06.2014 20:56

Narazie super,a za kilka lat nie będzie stać gminy na utrzymanie i naprawianie awarii tego super nowoczesnego i bardzo szybkiego internetu.A oczywiście darmowy to on jest tylko z nazwy bo wszyscy mieszkańcy za niego płaca z podatków

36


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat