metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
oj nie tak ~oj nie tak (Gość)18.10.2014 22:02

Pani sekretarka nie jest taka święta, na jaką się kreuje. Pani dyrektor odcięła źródła dodatkowych przychodów? czy stąd się wziął problem.

64


czytelnik ~czytelnik (Gość)19.10.2014 10:11

ktoś powinien wydrukować ten artykuł i rozdawać przed szkołą,może wtedy władze 10-ki ze wstydu przed uczniami i rodzicami zrezygnowały by z pacy.Wytłumaczcie mi,jak osoby oskarżone o psychiczne znęcanie się nad innymi mogą uczyć dzieci,to jakaś paranoja!!!!!

72


asd ~asd (Gość)19.10.2014 13:45

Piotrkowskie sądy słyną z wydawania przedziwnych wyroków. Z pani sekretarki jest świetna aktorka i manipulantka. Kazali pracować, a nie chciało jej się, to poleciała do sądu. W Piotrkowie jest tylu chętnych ludzi do pracy, że nie widzę powodu, aby kogoś zmuszać, jak mu się nie chce.

25


zrozum... ~zrozum... (Gość)19.10.2014 14:06

"dora" napisał(a):
~dora (Gość)17 godzin temu, 21:12
"mobbingowi-stop" napisał(a):
Czyją sprawiedliwość ??? Dobre sobie,nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy,że ta kobieta z tak wielkim tupetem dała się mobbingować!!! Przecież to jest rozgrywka polityczna i ohydna nagonka

Problem tkwi w tym, że nie chciała się poddać mobbingowi, poniżeniom i dlatego rozpoczęła walkę ... nie rozumiesz chyba tego. I tak ją wywalili z roboty za karę, więc prawda jest taka, że jesliby nawet siedziała cicho jak myszka to pewnie dużo wcześniej straciłaby tę posadę.

42


Może być nawet POLITYKA ~Może być nawet POLITYKA (Gość)19.10.2014 14:12

"dora" napisał(a):
~dora (Gość)
" Przecież to jest rozgrywka polityczna i ohydna nagonka

Zawsze gdy ktoś się postawi, zadziała przeciwko niesprawiedliwości to uznajecie to rozgrywkę polityczną. OCENIACIE LUDZI MIERZĄC ICH SWOIMI KATEGORIAMI - WASZYMI PRIORYTETAMI. Zatem doszukujcie się w każdym działaniu politycznego podtekstu. Dajcie kopa nie politycznym - mówcie że to polityka.

32


bezrobotna jestem ~bezrobotna jestem (Gość)19.10.2014 14:23

"temida" napisał(a):
ale ja tam wiem jak to wygląda w tym piotrkowskim sądzie...

Jak wygrywają z przetargiem w sprawie Hali Balonowej to jest ok ... ale jak wygrywa jednostka to błeeeeee .
Pani/e temida

"asd" napisał(a):
~asd (Gość)28 minut temu, 13:45
Z pani sekretarki jest świetna aktorka i manipulantka. Kazali pracować, a nie chciało jej się, to poleciała do sądu. W Piotrkowie jest tylu chętnych ludzi do pracy, że nie widzę powodu, aby kogoś zmuszać, jak mu się nie chce.

Chętnie zgłoszę się rozmowę kwalifikacyjną, jestem wykwalifikowana, kompetentna o wysokim wykształceniu czy to wystarczy by otrzymać tę posadę? Nie mam koneksji i jestem bliska 50-tki. Byłam kiedyś na rozmowie, dowiedziałam się pocztą pantoflową, że kogoś potrzebują. Byłam jedną z dwóch osób które się zgłosiły, wchodziłam druga - niestety ta pierwsza jak wyszła już była umówiona na przyjście z badaniami. Gdy weszłam wywołałam zadziwienie swoją obecnością, bo skąd się dowiedziałam, że jest wakat w szkole. Nie dotyczy szkoły nr 10 ale może ktoś mi powie, na jakim portalu znajdują się ogłoszenia z wakatami do oświaty, szkolnictwa, nie dotyczy dyrektorów ... hahaha - śmiech i nic więcej

32


petra ~petra (Gość)19.10.2014 14:24

"zrozum..." napisał(a):

Jakim poniżeniom??? Ona ma takie nastawienie do ludzi,że nie dałaby się poniżać,o czym Ty piszesz ?!Jak się nie chce solidnie pracować,to wtedy się krzyczy, gryzie i kopie i wymyśla niestworzone historie.Niech idzie do prywaciarza,a na pewno w lektyce będą ją nosić

33


Polityka ~Polityka (Gość)19.10.2014 14:32

"Moze-byc-nawet-POLITYKA" napisał(a):

Oczywiście,że to polityka, ponieważ p.Beata Z. wcześniej lewicowa, kandyduje z ramienia PiS i im głośniej się krzyczy i więcej pisze,tym o niej głośniej.DARMOWA KAMPANIA REKLAMOWA !

23


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)19.10.2014 15:50

"czytelnik" napisał(a):

Oj!!! chyba ,,czytelniku ,, za daleko się posunąłeś, chyba nie wiesz kto to kryminalista, a za takie pomówienia można beknąć i to nieźle. Daję Ci tylko dobrą radę bo z tego co wyczytałem sprawa w sądzie jeszcze się nie skończyła.

31


pietro ~pietro (Gość)19.10.2014 18:10

"Beata , co ty żresz ? " - wypisz wymaluj klimaty jak w ZSRCKU W Wolborzu .

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat