metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga18.10.2014 11:53

Niech się cieszą że nie musli kredytów dla dyrektor brać.
Więcej na stronie: http://sklave.manifo.com/foto-szopka

90


papaw ~papaw (Gość)18.10.2014 12:21

Konkursy na dyrektorów w Piotrkowie to żarty i kpiny .

153


niestety ~niestety (Gość)18.10.2014 15:13

Konkursy na jakiekolwiek stanowisko w Piotrkowie to żarty i kpiny ... z bezrobotnych, z poszukujących pracy, z osób o wysokich i bardzo wysokich kwalifikacjach.

113


mobbingowi stop ~mobbingowi stop (Gość)18.10.2014 15:29

"szczyt" napisał(a):
~szczyt (Gość)7 godzin temu, 08:27
A o operacji plastycznej w czasie L4 zapomnieliście???


Pani/e szczyt... w poprzednim artykule dot. mobbingu Pani Beaty tak podkreślaliście tę operację. Znam Panią Beatę i wiem, że zawsze dobrze wyglądała, dbała o siebie. Ale w ostatnim czasie jej skóra straciła barwę, jej uśmiech był mniej obecny, ona sama była mniej widywana. Widziałam kiedyś jeden z tego typu programów...przychodzą do nich osoby które szukają ostatniej deski ratunku dla siebie, chcą się dowartościować bo przestają na siebie patrzeć poprzez pryzmat pozytywnych odczuć. Pani Beata jest na tyle silną osobą, by przeciwstawić się, wytoczyć sprawę w Sądzie o mobbing. To że siedziałaby cicho w niczym by jej nie pomogło a program skoro w nim wzięła udział jak twierdzicie bo bardzo Was to interesuje ... najwyraźniej dodał jej sił na dalszą walkę o sprawiedliwość. Starczy tego zastraszania. Ja trzymam kciuki za Panią Beatę... wraz z jej wygraną, jest nadzieja, że nastąpi sprawiedliwość również w innych kwestiach.

94


bezrobotna ~bezrobotna (Gość)18.10.2014 19:35

Z tym szczytem i L4 to przeginacie tak jak z butami tylko takie macie argumenty ??? były one już przerabiane w sądzie.Wyrok pwinnyście przyjąć z pokorą i dalej się nieośmieszać.

62


Też pracownik oświaty ~Też pracownik oświaty (Gość)18.10.2014 20:20

[cytat="pracownik-oswiaty"][/Nie od dzis wiadomo, że o zatrudnieniu w szkołach (a tym bradziej o powołaniu na stanowisko dyrektora) nie decyduje przygotowanie merytoryczne, doświadczenie czy osiągnięcia, ale układy polityczno-towarzysko-rodzinne. Dlatego mamy,co mamy]
Rozumiem "prcowniku oświaty, że Ty też zostałeś zatrudniony po znajomości?

33


dora ~dora (Gość)18.10.2014 21:12

"mobbingowi-stop" napisał(a):

Czyją sprawiedliwość ??? Dobre sobie,nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy,że ta kobieta z tak wielkim tupetem dała się mobbingować!!! Przecież to jest rozgrywka polityczna i ohydna nagonka

44


temida ~temida (Gość)18.10.2014 21:22

"szczyt" napisał(a):

Oni pamiętają tylko,to co chcą pamiętać,można kogoś zniszczyć i wdeptać bo jedna histeryczka kłamała i wygrała w I instancji,ale ja tam wiem jak to wygląda w tym piotrkowskim sądzie...

42


nie zdziwi mnie nic ~nie zdziwi mnie nic (Gość)18.10.2014 21:32

"mobbingowi-stop" napisał(a):

A mówiła już bardzo dawno,że ma depresję i u doktora Szczyta mówiła też różne rzeczy.Wychodzi na to,że świetnie gra uciemiężoną i nieszczęśliwą, skoro taka silna jest to może Ona mobbinguje innych? manipulanci potrafią się dobrze kamuflować i odwracać ,,kota ogonem,,

44


gonia ~gonia (Gość)18.10.2014 21:37

Zdumiewające ,że w SP 10 wszyscy młodzi pracownicy są zadowoleni,tylko Ci starsi wiecznie mają pretensje,ciekawe co?

43


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat