metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
polak z uk ~polak z uk (Gość)20.06.2015 08:32

Ciekawe czy urzędnik odpowiedzialny za błędne naliczenie podatku odpowie dyscyplinarnie, finansowo oraz prawnie za szkodę w finansach miasta. Ludzie obudźcie się robią Was w kuku dzień w dzień a Wy na to NIC !!!

102


gość21 ~gość21 (Gość)20.06.2015 08:51

Bardzo dobrze bo widac ,ze urzędnicy nie maja kompetencji a przeważnie zatrudniani sa po znajomosci od gminy po Starostwo i wyższy szczebel władzy i mamy tego skutki .Zgłaszasz sie ze sprawa to nie wiedzą kto ma sie tym zajać i odsyłaja do województwa a ci znowu wracają sprawe nakazując Starostwu tematem sie zając .Tak u nas biurokracja działa wszędzie i pora zmienic prawo by urzędnik odpowiadał za swoje błędy swoim majatkiem to wtedy jeden z drugim 10 razy sie zastanowi zanim wyda błędna i szkodliwa decyzje .Dzis nie odpowiadaja za nic i sa bezkarni i smieja sie innym w twarz dlatego w karaju mamy baki burdel w urzędach

150


ormo ~ormo (Gość)20.06.2015 08:55

te urzedasu powini placic odszkodowania z wlasnej kieszeni

110


kolo z kleszczowa ~kolo z kleszczowa (Gość)20.06.2015 09:19

Beznadziejni są prawnicy z urzędu. Może poznamy ich nazwiska, żeby wiadomo kto popełnił taki rażący błąd.

120


mom ~mom (Gość)20.06.2015 09:47

Idąc do Urzędu z konkretnym wnioskiem, urzędnicy szufladkują petentów na chcących coś załatwić i muszących załatwić. Pierwsza grupa to cyt. warcholstwo a druga to potencjalni podejrzani o

Cytuję:
wykroczenia

........... czy to prawda Panie Prezydencie Piotrkowa Trybunalskiego ........................ Mieszkańcy miasta zaprzestali ukrywać w jaki sposób traktowani są przez podległe panu służby i okazują dezaprobatę ................

40


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)20.06.2015 11:42

Czyli za niekompetencje CHOJNIAKA i jego klakierów zapłacimy wszyscy,ten nieudacznik doprowadził miasto na skraj bankructwa,pozastawiane pod kredyt jest już chyba wszystko i te pieniądze będą spłacać nasi wnukowie.
Kiedy wreszcie mieszkańcy przejrzą na oczy i kopną to towarzystwo w d*pe?!

101


ciekawy ~ciekawy (Gość)20.06.2015 10:01

a ja bym podał jeszcze ile zarabiają: kierownik działu (który odpowiada za podatki), prawnicy (z którymi konsultował te decyzje) i prezydent (który podpisał te nakazy)- to wszystko trzeba należałoby doliczyć do kosztów - nie tylko 3 mln zabezpieczone w budżecie miasta.
O wynikach konkursu na stanowisko powinny decydować względy merytoryczne a nie towarzysko-partyjne.

90


jj ~jj (Gość)20.06.2015 14:37

w normalnie (prawidłowo) zarządzanej firmie to już by nie pracowali. Ale znając życie dostaną jeszcze nagrody prezydenta.

80


sklave sklaveranga20.06.2015 08:59

Nie rozumiem tylko jednego dlaczego miasto czyli mieszkańcy mają zapłacić za błędną interpretację przepisów prawnych przez urzędników i to dwa razy. Raz za interpretację drugi raz za błędy. W takim przypadku natychmiast powinny zostać zablokowane konta prezydenta i jego zastępców a ich majątek zabezpieczony. Więcej na http://sklave.manifo.com/

141


mieszkaniec mieszkaniecranga20.06.2015 22:28

Może redakcja by łaskawie podała informację, na czym ten "niewłaściwy" sposób naliczania podatku polega. Ani w pierwszym artykule, ani w tym się nie dowiedziałem. Czy miasto policzyło może za parkingi przy magazynach tak jak za przestrzeń zadaszoną? A może miasto kopsnęło się z metrażem budynków magazynowych - policzyło przestrzeń łącznie z elementami nieużytkowymi dla tych obiektów (ściany, słupy)? Może łaskawie piszący artykuły by raczyli dopytać miłościwie panujących lub tychże przedsiębiorców i zdać rzetelną relację. Nie tylko ja jestem ciekaw, za co dokładnie mam płacić (tak bo na podatki ja też się składam, a kara zamiast na przykładowo politykę śmieciową - aby nie zwiększać stawek od lipca - idzie w prywatne łapy raczej niebiednych ludzi).

Komentarz był edytowany przez autora: 20.06.2015 22:32

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat