metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hmmm ~Hmmm (Gość)05.05.2023 14:21

do ~Helena (Gość). Zadufani w sobie osobnicy? Dla mnie normalni, młodzi ludzie, którzy zdają chyba najważniejszy egzamin na tym etapie życia. Ludzie, którzy mają cele, marzenia i plany na przyszłość. Ja swoją maturę bazgrałem w 2006 i też wyszedłem zadowolony. Droga Helenko, także tobie życzę mądrości życiowej - nie mędrkowatości :)

96


Jan z milejowa ~Jan z milejowa (Gość)05.05.2023 17:24

Są po języku obcym ok. Ale co mnie to interesuje?

26


gian ~gian (Gość)05.05.2023 13:51

Po wypowiedziach widać, jak mamy zdolnych młodych ludzi. Brawo. Oby tak dalej byli zadowoleni :)

72


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)05.05.2023 23:04

Minister Czarnej powinien wprowadzić do szkół jeszcze dwa języki, a mianowicie - rosyjski i chiński, bo wg wielu przepowiedni Polskę nawiedzą te dwie nacje, wędrujące na zachód i Polakom przyda się znajomość tych języków, aby porozumieć się z gośćmi z tych krajów.

43


Helena ~Helena (Gość)05.05.2023 13:25

Wypowiedzi zadufanych w sobie osobników. Życzę Wam maturzyści mądrości życiowej - nie mędrkowatości. Nie dziwię się, że nie lubi się naszego Chrobrego..

811


go?ć_anna ~go?ć_anna (Gość)05.05.2023 23:17

Trzeba przyznać, że tegoroczna matura sięgnęła dna. Egzamin 8-klasisty przy niej wydaje się trudniejszy. No i temat z polskiego w oparciu o dowolny utwór to już mistrzostwo... I nie chodzi tu tylko o Chrobry, który jedzie na opinii sprzed x lat. Uczniowie większości szkól napisali przed czasem...

45


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.05.2023 18:56

A co mnie to obchodzi

11


Jozin z Bazin ~Jozin z Bazin (Gość)05.05.2023 18:09

Panowie ubrani stosownie do okazji, natomiast większość dziewczyn się nie popisała.

103


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat