metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jozin z Bazin ~Jozin z Bazin (Gość)05.05.2023 18:09

Panowie ubrani stosownie do okazji, natomiast większość dziewczyn się nie popisała.

103


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.05.2023 18:56

A co mnie to obchodzi

11


go?ć_anna ~go?ć_anna (Gość)05.05.2023 23:17

Trzeba przyznać, że tegoroczna matura sięgnęła dna. Egzamin 8-klasisty przy niej wydaje się trudniejszy. No i temat z polskiego w oparciu o dowolny utwór to już mistrzostwo... I nie chodzi tu tylko o Chrobry, który jedzie na opinii sprzed x lat. Uczniowie większości szkól napisali przed czasem...

45


Helena ~Helena (Gość)05.05.2023 13:25

Wypowiedzi zadufanych w sobie osobników. Życzę Wam maturzyści mądrości życiowej - nie mędrkowatości. Nie dziwię się, że nie lubi się naszego Chrobrego..

811


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)05.05.2023 23:04

Minister Czarnej powinien wprowadzić do szkół jeszcze dwa języki, a mianowicie - rosyjski i chiński, bo wg wielu przepowiedni Polskę nawiedzą te dwie nacje, wędrujące na zachód i Polakom przyda się znajomość tych języków, aby porozumieć się z gośćmi z tych krajów.

43


gian ~gian (Gość)05.05.2023 13:51

Po wypowiedziach widać, jak mamy zdolnych młodych ludzi. Brawo. Oby tak dalej byli zadowoleni :)

72


Jan z milejowa ~Jan z milejowa (Gość)05.05.2023 17:24

Są po języku obcym ok. Ale co mnie to interesuje?

26


Hmmm ~Hmmm (Gość)05.05.2023 14:21

do ~Helena (Gość). Zadufani w sobie osobnicy? Dla mnie normalni, młodzi ludzie, którzy zdają chyba najważniejszy egzamin na tym etapie życia. Ludzie, którzy mają cele, marzenia i plany na przyszłość. Ja swoją maturę bazgrałem w 2006 i też wyszedłem zadowolony. Droga Helenko, także tobie życzę mądrości życiowej - nie mędrkowatości :)

96


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat