metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Tartu Tarturanga21.09.2012 08:46

Rząd wprowadza ustawy zakazujące i grożace karą - danie dziecku klapsa ... a tu się takie rzeczy dzieją. Chyba coś nie tak działą w tym państwie.
Kobiety chyba mają za dużo na głowie - dzieci praca kariera - psychika poprostu już kobietą w społeczeństwie pada - w głowach się poprzewracało. Te bredzące wkoło feministyki o samowystarczalności kobiety. To wbrew naturze, żeby kobieta była samowystarczalna - odbije się to prędzej czy później !!!

00


szczawik szczawikranga21.09.2012 09:04

"Tartu" napisał(a):
Te bredzące wkoło feministyki o samowystarczalności kobiety. To wbrew naturze, żeby kobieta była samowystarczalna - odbije się to prędzej czy później !!!

dokladnie o tym samym pomyslalem... ale do tego dochodzi tez polityka prokreacyjna panstwa, ktora nijak dba o to zeby rodzina byla rodzina...

00


Luca ~Luca (Gość)21.09.2012 09:12

Państwo, w którym premierem jest Tusk i rządzi PO!!!

00


nowy ~nowy (Gość)21.09.2012 09:56

Po co tu śledztwo zabić k...... tak samo jak ona zabiła i po śledztwie.

00


Margolka ~Margolka (Gość)21.09.2012 10:09

"Tartu" napisał(a):

Nie zgadzam się z Wami,że kobiety mają za dużo na głowie przez rząd i polityków- to są brednie. Mam rodzinę, małe dzieci,prace zawodową i pasje które rozwijam,do tego pomagam moim dziadkom w ich domu.Obowiązków jest cała masa,ale to nie Tusk,Kaczyński czy Palikot mi pomaga w tym wszystkim tylko mój mąż.To żeby rodzina była rodziną trzeba zapewnić sobie samemu a nie liczyć na politykę Panowie.

00


.. ~.. (Gość)21.09.2012 10:10

nie mozna pozostawic tego obojetnie, czy bez komentarza, lecz nawet nie wiadomo jak odniesc sie do takiej tragedii...

00


gość ~gość (Gość)21.09.2012 10:15

W tym roku matki po prostu oszalały. Non stop się słyszy, że jakaś zabiła/zakatowała etc. dziecko. wszystko zaczęło się od tej całej Katarzyny W. i Madzi.
Nie wiem, może dodają czegoś do produktów spożywczych, że nagle taka fala zabójstw dzieci ruszyła

00


taka jedna ~taka jedna (Gość)21.09.2012 10:20

"Tartu" napisał(a):
Tart


To jest zwykłe "pitolenie". We wrześniu zaczęła się szkoła i niestety przyszedł nowy obowiązek w postaci dodatkowych wydatków na kolejne dziecko- podręczniki, ubranie, buty. Męża nie było, wyjechał a może nie dawał zarobionych pieniędzy na utrzymanie domu- nic nie wiemy na ten temat.Może ta kobieta nie miała w nikim oparcia, popadła w ciężką depresję, a dzieci zaczęły ja denerwować. Nie umiała prosić kogoś z zewnątrz o pomoc.
Kobieta w dzisiejszych czasach może być samowystarczalna tak samo jak i facet, pod warunkiem, że nie mają pakunków na plecach w postaci potomstwa. Wtedy takim ludziom żyje się o wiele lepiej. I wiele osób tak układa sobie życie i ja tak żyje i mam się bardzo dobrze.I ciesze się każdego dnia, że nie mam dzieci. Kto by chciał rodzić dzieci, aby musiały żyć w tym dennym kraju?

00


ja ~ja (Gość)21.09.2012 10:22

"gosc" napisał(a):

nic się nie zaczęło od Kaski W. zabójstwa były już wcześniej np. zabojstwo dziecka z Cieszyna, utopienie w wisle malego Krzysia czy tez zakatowanie Bartka przez ojczyma i wiele innych wcześnej. Odswiez sobie wczesniejsze wiadomosci

00


obywatel ~obywatel (Gość)21.09.2012 10:26

karać, karać jeszcze raz karać, a nie usprawiedliwiać i zrzucać winę na "ciężkie czasy", każdemu jest ciężko, ale to nie może być powód do bestialstwa!!! zimna cela z wodą i kromką suchego chleba do końca życia!!! taka powinna być najniższa kara!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat