metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Tartu Tarturanga21.09.2012 19:53

"kobieta-z-jajami" napisał(a):
.I jest ważne to, żeby wiedzieć jakie życie wybrać, nie robić nic na siłe bo mamusia i tatuś tak kazali, bo dobrze mieć dzieci itp. To było by "zbrodnią w biały dzień" aby taka kobieta brała się za macierzyństwo.


Pisałem o kobietach, kótre już podejmą decyzję o dzieciach a nie o takich bez instynktu. Szkoda tylko, że egoistycznie decysują się potem na dziecko ok czterdziestki ... bo czegoś im brakuje.
Ale każda normalna kobieta pragnie być matką.

00


Ktoś ~Ktoś (Gość)04.10.2012 20:53

To jakaś masakra co się ostatnio słyszy na temat dzieci.Ja też mam dziecko 3 letnią córeczkę i jak coś ją boli to ja cierpię razem z nią.Nie wyobrażam sobie jak można zrobić krzywdę dziecku w ogóle jakiemukolwiek człowiekowi.Ktoś kto tak postępuje to widocznie nie ma serca i zero rozumu a to ,ze pod wpływem alkoholu to nie jest żadne wytłumaczenie.Uważam,ze kara śmierci to odpowiedni wyrok za wyrządzone krzywdy,a nie wiezienie na czyjś koszt.

00


GOSIA ~GOSIA (Gość)19.10.2012 10:49

o tym to już słyszałam w telewizji , no i co dalej dlaczego nie napisano kto to zrobił ,a nie wertujecie w kółko to samo

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat