metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga11.09.2015 09:49

Krochmal kojarzy mi się z praniem. To taki usztywniacz. Kiedyś w Rynku prali nawet lepiej jak na Starowarszawskiej. Czyżby powrót do starej tradycji? Spiorą i sztywnego wyniosą? Kto taką nazwę wymyślił? Kuchenne rewolucje na http://sklave.manifo.com/podobni

194


zen ~zen (Gość)11.09.2015 09:43

to miło że lokal ma nową jakość. Piotrkówek na tym tylko zyska.

38


Zanzi ~Zanzi (Gość)11.09.2015 10:42

Nazwa trochę nietrafiona albo może ja się nie znam ;) Co do jedzenia, to szkoda, że nie wszystko, z tych wymienionych w artykule dań, było dostępne. Po końcowym "błogosławieństwie" Gesslerowej trzeba się znów tam przejść :)

52


ares1 ~ares1 (Gość)11.09.2015 10:07

Z ta jakościa jedzenia bym nie przesadzał - byłem próbowałem co się dało bo niestety kuchnia za pózno zaczeła i nie wszystko było dostepne :))) Co do cen to są rozsadne. Myślę ze ta rewolucje można było zrobić bez tej Pani trzymajac się podstawowych zasad czyli smacznie zdowo czysto i umiarkowanie tanio :)))

82


gość 21 ~gość 21 (Gość)11.09.2015 11:51

Nazwa powala pusta wyobraźnia Pani Gessler

711


grek ~grek (Gość)11.09.2015 12:11

przynajmniej cos sie dzieje i ktos sie stara zachecic do swojego biznesu... ludzie przestancie narzekac, zmiencie podejscie do zycia.

163


zadowolony gość ~zadowolony gość (Gość)11.09.2015 13:40

Restauracja przez pierwszy tydzień nie wydawała posiłków na ogródek ponieważ obawiali się czy sprostają obsłużyć natłok gości, dla nich to też była nowa sytuacja i przede wszystkim nowe menu z którym musieli się oswoić, wystarczyło porozmawiać z obsługą, ja dowiedziałem się tego od jednej z kelnerek która wszystko wytłumaczyła i zaproponował abym zarezerwował stolik w środki na kolejny dzień i tak też właśnie zrobiłem :-D

25


Ancka ~Ancka (Gość)11.09.2015 09:51

największym błędem jaki zrobili to zmienili nazwę, byłam ostatnio u rodziny w Australii i wujek się pytał czy jest jeszcze restauracja u Dunina, i wspominał stare czasy jak jeszcze mieszkał w PT. Skoro o restauracji u Dunina mówi się na drugim końcu świata to największą głupotą jest zmieniać jego nazwę na jakiś głupkowatą niszową typu " Krochmal" nie wszystko co powie wyrocznia Pani Gesler jest słuszne

2412


nie powala krochmal... ~nie powala krochmal... (Gość)11.09.2015 21:47

Jak byla kicha tak jest.

20


jolcia36 ~jolcia36 (Gość)11.09.2015 22:27

a ja byłam i też powiedziała pani że na zewnątrz to mogę się tylko kawy napic bo posiłki wydają w środku. oczywiście z takiej propozycji nie skorzystałam przy upale 36 stopniowym. a w środku zero gości więc chyba natłoku gości się jednak nie spodziewali.a w sąsiednich ogródkach pełno gości

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat