metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
m ~m (Gość)30.04.2013 09:18

A może Bartosz Gumulec? Albo Magda Kociołek - Gumulec? A może Beata Stachaczyk? Anita Wojtala? Szczepan Kowalczyk?

00


inny ~inny (Gość)30.04.2013 05:39

Dobrym kandydatem może być ocet ze swoimi radami.

00


tutaj tutajranga29.04.2013 20:26

Ja mogę zostać. Z upoważnieniem Alberty Lulaj. Znaczy - walę w pysk, kiedy bredzi, wydzielam środki na samorozwój i ogólnie panuję nad wszystkim.

00


assistant forever ~assistant forever (Gość)29.04.2013 16:24

"janusz" napisał(a):
sklave a ty gdzie pracujesz...??? obniz sobie pensje...albo powiedz pracodawcy zeby ci obnizyl...:)


To ty jeszcze wiesz kto się kryje pod nickiem "sklave"
Zgaduj!

00


Piotrkowianin 2 bis ~Piotrkowianin 2 bis (Gość)29.04.2013 14:58

Kolejna komedia za nasze pieniądze a drogi jak były dziurawe tak są , ale kierowca też wyborca i łatwo nie zapomni nawet ten co chodzi do kościoła.

00


sklave sklaveranga29.04.2013 12:20

Asystent jak sama nazywa wskazuje tylko asystuje znaczy się pomaga....W czasach dawnej monarchii nosili tytuły ochmistrza, koniuszego, garderobianego, urynał..aaaa...
Dzisiejsi monarchowie je tylko tak bardziej wyrafinowanie nazwali by stworzyć pozory demokracji.
No i mamy: konsultantów, managerów, spedytorów, logistyków,
witaczy, lizaczy....
Panie Prezydencie czekamy na wykład specjalny w WSH związany z tematyką samorządową na przykładzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Zaproszenie od pani Rektor WSH otrzymał pan osobiście na początku kwietnia.
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


Marek ~Marek (Gość)29.04.2013 11:35

Widać ze prezydent sobie nie radzi więc niech zrezygnuje z funkcji nieudacznik.

00


michaś ~michaś (Gość)29.04.2013 09:03

im więcej doradców tym więcej problemów, pan Prezydent jest na tyle niedysponowany społecznie że potrzeabuje ich aż tylu? Pieniędzy w kasie nie ma a tu myśleć się nie chce.Byle nie Pani Szelągowska która kłody rzuca swoim pracownikom

00


go ~go (Gość)29.04.2013 08:46

A ja bym z chęcią taką kaskę " przytulił " , będąc nawet łącznikiem trzecim , czwartym czy piątym - "asystentem " .

00


97-300 97-300ranga29.04.2013 08:43

"Al-Bundy" napisał(a):
myślałem, że już są organy, które się tym mają zajmować...

Masz na myśli organy ścigania?Niektóre przyzwyczajenia nigdy z człowieka nie wyjdą.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat