metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)28.04.2013 23:51

A mnie zastanawia inna rzecz - czy prezydent faktycznie potrzebuje jakichś "dodatkowych" asystentów? Przecież ma dwóch zastępców, z którymi może dzielić się swoimi obowiązkami, jeśli sam wszystkiego nie ogarnia. Czy oni nie mogą robić tego, co jest w stanie robić dodatkowy asystent?

Cytuję:
"Współdziałanie z zespołem rzecznika prasowego w zakresie opracowywania materiałów dla środków masowego przekazu", "inicjowanie przedsięwzięć promujących turystykę" – to niektóre z zadań


Prezydent ma rzecznika prasowego (tfu! toż to nie jeden rzecznik, ale cały zespół...) i dodatkowo potrzebny jest asystent, który będzie z tym zespołem współpracował? Taki łącznik pomiędzy prezydentem a zespołem rzecznika prasowego? Nie ogarniam tego...
Albo to "inicjowanie przedsięwzięć promujących turystykę" - myślałem, że już są organy, które się tym mają zajmować...

Cytuję:
- Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych prezydent miasta do 100 tysięcy mieszkańców ma prawo zatrudniać do pięciu asystentów i doradców.


Pozostaje się cieszyć, że mimo przysługującego prawa, tak się chłop ogranicza... Tylko dwóch asystentów, a mógłby mieć pięciu! Aż cud, że se jakoś radzi...

00


tutaj tutajranga28.04.2013 22:56

"logus" napisał(a):
a co Pan Cecota zrobił dla miasta . niech się rozliczy


Ja Ci odpowiem:
Mógł brać z kasy miasta 9476,57 złotych miesięcznie, a brał mniej.

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)28.04.2013 21:53

Ludzie uciekają od Chojraka ?

00


logus ~logus (Gość)28.04.2013 19:58

a co Pan Cecota zrobił dla miasta . niech się rozliczy

00


Mieszczanka ~Mieszczanka (Gość)28.04.2013 19:14

Pan Prezydent zatrudni nowego asystenta w zależności od tego jakie będzie musiał zawrzeć porozumienie koalicyjne. Błażej Cecota był wynikiem porozumienia z PIS, inny pan miał być dyrektorem jednostki - to lider PO - nie wyszło i tak to się wszystko kręci

00


piotrkowianin70 piotrkowianin70ranga28.04.2013 17:49

A Marian B. nie jest asystentem prezydenta?

00


SUPERGIRL 77789230 ~SUPERGIRL 77789230 (Gość)28.04.2013 13:23

Czy to kandytat na prezydenta.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.04.2013 10:38

Cytuję:
Kto zostanie nowym asystentem prezydenta?
(...)
- Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych prezydent miasta do 100 tysięcy mieszkańców ma prawo zatrudniać do pięciu asystentów i doradców.

Ale chyba nie musi?

00


gość ~gość (Gość)28.04.2013 11:01

"nie ma w zwyczaju" to niech zatrudnia za prywatne a nie publiczne pieniądze! Chcę wiedzieć, komu i ZA CO płaci z moich podatków!

00


janusz ~janusz (Gość)28.04.2013 10:13

sklave a ty gdzie pracujesz...??? obniz sobie pensje...albo powiedz pracodawcy zeby ci obnizyl...:)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat