metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Epep ~Epep (Gość)13.02.2024 08:08

Dary dla gierojuf daj daj daj

61


bóbr z rodziną ~bóbr z rodziną (Gość)13.02.2024 08:30

Niech te kolumny uważają, bo w artykule obok pisze jak wół że bobry są w natarciu i na pewno będą im rzucać kłody pod "nogi", znaczy koła i gąsienice.i tory.

51


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)13.02.2024 16:08

Cytuję:
Prosimy wszystkich aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych.


A jakie to ma znaczenie? Przecież z satelity wszystko widać.

90


L-ka ~L-ka (Gość)13.02.2024 10:51

A jak mam zjechać z autostrady nie wjeżdżając pomiędzy kolumnę? jeśli będę jechał lewym pasem zobaczę zjazd będę chciał się przenieść na prawy za mną będzie kilka aut więc spowalniam wszystkich i dopiero jak kolumna przejedzie to zjeżdżam?

12


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)13.02.2024 11:16

Spóźniłam się na rozmowę o pracę

18


Ja ~Ja (Gość)13.02.2024 18:00

Mobilne ołtarze też zabrali ze sobą??

45


MM ~MM (Gość)13.02.2024 10:28

Prosimy wszystkich aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych.
I tyle w temacie. :)

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat