metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
MM ~MM (Gość)13.02.2024 10:28

Prosimy wszystkich aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych.
I tyle w temacie. :)

82


Ja ~Ja (Gość)13.02.2024 18:00

Mobilne ołtarze też zabrali ze sobą??

45


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)13.02.2024 11:16

Spóźniłam się na rozmowę o pracę

18


L-ka ~L-ka (Gość)13.02.2024 10:51

A jak mam zjechać z autostrady nie wjeżdżając pomiędzy kolumnę? jeśli będę jechał lewym pasem zobaczę zjazd będę chciał się przenieść na prawy za mną będzie kilka aut więc spowalniam wszystkich i dopiero jak kolumna przejedzie to zjeżdżam?

12


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)13.02.2024 16:08

Cytuję:
Prosimy wszystkich aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych.


A jakie to ma znaczenie? Przecież z satelity wszystko widać.

90


bóbr z rodziną ~bóbr z rodziną (Gość)13.02.2024 08:30

Niech te kolumny uważają, bo w artykule obok pisze jak wół że bobry są w natarciu i na pewno będą im rzucać kłody pod "nogi", znaczy koła i gąsienice.i tory.

51


Epep ~Epep (Gość)13.02.2024 08:08

Dary dla gierojuf daj daj daj

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat