metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pan_kolega ~Pan_kolega (Gość)23.12.2016 13:42

Ja bym poszedł, ale nich chociaż pizze zamówią, nie musi być z da grasso :)

94


kiero ~kiero (Gość)23.12.2016 13:38

Nikogo te protesty nie interesują i normalni ludzie szanują Święta i do nich sie przygotowywują. PIS robi z Wami porządek! I naród stoi murem za ich rządami! Wygrali wybory wiec niech realizują swój program wyborczy. A strajkujący powinni się wstydzić!

235


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)23.12.2016 12:00

Pan radny Jan Dziemdzior mógł jednak ubrać się stosownie do sytuacji i włożyć galowy mundur milicjanta. Wtedy od razu byłoby wiadomo, że to bojownik o zachowanie swojej demokratycznej emerytury otrzymywanej za lata budowy i utrzymywania w Polsce demokratycznego ustroju sprawiedliwości ludowej.

307


D&D ~D&D (Gość)23.12.2016 10:13

Kukiz dobrze powiedział, dążą do destabilizacji a wlone media mają w .... każdy pretekst jest dobry

194


gosciuuu ~gosciuuu (Gość)23.12.2016 12:44

Same stare "dziadki" , jaka partia by nie rządziła została wybrana demokratycznie, nie można nie godzić bo nie moja partia była wybrana to od razu łamanie konstytucji, poprzednia partia robiła też cuda oraz robiła nocne obrady sejmu. Ludzie dajcie sobie już spokoj, młodzi ludzie jakoś nie chodzą na takie "protesty" . Nie mówie ze sie nie powinno, bo to co zrobili z mediami również mi sie nie podoba, ale emeryci nie mogą też siac zamętu skoro to ich wnuczki bedą żyć dłuzej w takiej Polsce. Zyjmy w zgodzie i nie siejmy zamętu. Szybko sie zapomina co robiła poprzednia władza a teraz kwik oderwanych od władzy i pieniędzy. Osobiscie nie jestem za pisem, po, psl itd. odpowiadaja lub nieodpowiadaja mi pewne postulaty czy zmiany które prezentują. Tyle, dziękuje za uwagę i Wesołych Świąt

64


luzik luzikranga23.12.2016 12:01

Za 8 skręconych baniek, to można być prawym i sprawiedliwym, nie?
Czytajcie moje wpisy poniżej.

Komentarz był edytowany przez autora: 23.12.2016 12:12

97


marna zmiana ~marna zmiana (Gość)23.12.2016 10:55

Brawo dla tych ludzi! Misiewiczom, Piotrowiczom i pisowskim marionetkom, również z tego forum, trzeba pokazywać, że nie wszystkich można przekupić za 500zł i nie ma zgody na łamanie konstytucji.

1331


97-300 97-300ranga23.12.2016 08:23

Już nie długo skończy się rok 2016, pierwszy pełny rok, w którym opozycja w Polsce pokazała, że istnieje jedynie w celu siania zamętu. Żadnych merytorycznych dyskusji, ciągłe prośby o przerwy, okupowanie sejmowej mównicy, wyciąganie partyjnych działaczy i starych komunistów na ulice polskich miast oraz najgorsze, szykanowanie Polski na arenie międzynarodowej. To jedyne sukcesy destrukcyjnej opozycji skupiającej się w Platformie Obywatelskiej, Nowoczesnej, Komitecie Obrony Demokracji oraz w Polskim Stronnictwie Ludowym . Stop komunie !

Komentarz był edytowany przez autora: 23.12.2016 08:24

4021


Antykod ~Antykod (Gość)23.12.2016 07:47

Taka emerytura pana radnego bylego milicjanta ostatnio czytalem ze 5200 brutto chyba to co tu sie dziwic ze demonstruja a moja babcia ma 900 i jakos nie demonstruje musze ja zmobilizowac chyba

205


dyrygent ~dyrygent (Gość)23.12.2016 07:21

Na zdjęciu nr 2 śpiewają jakąś mało znaną kolęde?

810


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat