metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ale heca ~ale heca (Gość)23.12.2016 09:44

Przecież to byli UBci , SBcy i ich rodziny w ataku na demokratyczny rząd.
Zdecydowanie popieram PiS!!!!!!

145


EP ~EP (Gość)23.12.2016 09:22

Komunistyczna Organizacja Dywersyjna

113


sklave sklaveranga23.12.2016 06:32

Tłoczno zaczyna się robić pod Wersalem. Za Stalina PASZTECIARNIA. Po październikowej odwilży PSS przekształciło ją w kawiarnię POD ORMIANINEM porównywaną do warszawskiego Fukiera. Dziś w ramach dekomunizacji klubokawiarnia Pod Ormianinem zostanie przekształcona na POD WERSALEM. No bo POD PASZTECIARNIĄ jakoś nie pasuje.
Z encykliki pełniącego z woli Kaczyńskiego obowiązki prezydenta Andrzeja Dudy:
Protestujący powinni przeprosić Kaczyńskiego! Obywatele, którzy nie głosowali na PiS powinni się z tego wyspowiadać. Jako pokutę powinni chadzać na wiece poparcia dla PiSu i rządu. No i oczywiście nie grzeszyć przy następnych wyborach. Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

822


an ~an (Gość)23.12.2016 09:16

Ale tłok .Opozycja od robienia zadymy , żadnych konkretów .Zamiast tam stać lepiej by pierogów ulepili bo po ich posturach widać ,że mogą sporo zjeść. Lepiej już niech idą do swoich domów i przestaną nawoływać do wojny domowej przed świętami.

102


-gosc ~-gosc (Gość)23.12.2016 09:14

-a kto to na focie nr 7 ten gruby po prawo?

60


gosc ~gosc (Gość)23.12.2016 08:53

do pana ze zdiecia nr 12.zaimij sie pan rodzima bo mi wstyd ze pana znam.

81


Pan_kolega ~Pan_kolega (Gość)23.12.2016 08:49

Ile płacą za przyjście ? może też bym poszedł dorobić troche bo ostatnio sporo wydatków miałem

91


dziadek ~dziadek (Gość)23.12.2016 08:42

Nie podoba mi się obecna forma rządzenia krajem, ale argument że posłowie "muszą" pracować w nocy, dla mnie osobiście jest zupełnie nie trafiony. Otóż wyjaśniam. Każdy poseł kosztuje podatnika ogromne pieniądze (pensja, utrzymanie biura i mnóstwo innych gratyfikacji) W związku z powyższym za takie uposażenie trzeba stulić uszy i pracować nawet w nocy, drodzy posłowie.

90


ala ~ala (Gość)23.12.2016 08:41

Jak czytam komentarze to o kraj sie nie boje garsteczka "demonstrantów" z poprzedniego ustroju, ale ludzie myślą i wiedza ze im się ukróci to wrzeszcza. Niech wladza robi swoje najwyzsza pora..

82


dron88 ~dron88 (Gość)23.12.2016 08:38

Jak im się chcę? Za trzy lata będą wybory - wtedy niech się wykażą. Banda nierobów - ubecja.

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat