metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosciuuu ~gosciuuu (Gość)23.12.2016 12:44

Same stare "dziadki" , jaka partia by nie rządziła została wybrana demokratycznie, nie można nie godzić bo nie moja partia była wybrana to od razu łamanie konstytucji, poprzednia partia robiła też cuda oraz robiła nocne obrady sejmu. Ludzie dajcie sobie już spokoj, młodzi ludzie jakoś nie chodzą na takie "protesty" . Nie mówie ze sie nie powinno, bo to co zrobili z mediami również mi sie nie podoba, ale emeryci nie mogą też siac zamętu skoro to ich wnuczki bedą żyć dłuzej w takiej Polsce. Zyjmy w zgodzie i nie siejmy zamętu. Szybko sie zapomina co robiła poprzednia władza a teraz kwik oderwanych od władzy i pieniędzy. Osobiscie nie jestem za pisem, po, psl itd. odpowiadaja lub nieodpowiadaja mi pewne postulaty czy zmiany które prezentują. Tyle, dziękuje za uwagę i Wesołych Świąt

64


D&D ~D&D (Gość)23.12.2016 10:13

Kukiz dobrze powiedział, dążą do destabilizacji a wlone media mają w .... każdy pretekst jest dobry

194


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)23.12.2016 12:00

Pan radny Jan Dziemdzior mógł jednak ubrać się stosownie do sytuacji i włożyć galowy mundur milicjanta. Wtedy od razu byłoby wiadomo, że to bojownik o zachowanie swojej demokratycznej emerytury otrzymywanej za lata budowy i utrzymywania w Polsce demokratycznego ustroju sprawiedliwości ludowej.

307


kiero ~kiero (Gość)23.12.2016 13:38

Nikogo te protesty nie interesują i normalni ludzie szanują Święta i do nich sie przygotowywują. PIS robi z Wami porządek! I naród stoi murem za ich rządami! Wygrali wybory wiec niech realizują swój program wyborczy. A strajkujący powinni się wstydzić!

235


Pan_kolega ~Pan_kolega (Gość)23.12.2016 13:42

Ja bym poszedł, ale nich chociaż pizze zamówią, nie musi być z da grasso :)

94


torri ~torri (Gość)23.12.2016 14:41

Ten cały PIS, KOD, PO, .Nowoczesna dąży tylko to kasy i władzy chociaż oficjalnie mówią o wolności i demokracji. A ludzie jak te bezwolne masy niech sobie dalej protestują myśląc że to cokolwiek zmieni.

78


dziadek roku ~dziadek roku (Gość)23.12.2016 15:02

Widać, że pojawił się także "dziadek roku". A wnusio czeka...

52


duda andrzej ~duda andrzej (Gość)23.12.2016 09:46

Bylem tam i tez pikietowalem. Czemu ludzie ujadacie - chodzi kto chce i robi na to na co ma ochote. Prosze nie ublizac bo to nie ladnie.

1226


hyt ~hyt (Gość)23.12.2016 13:43

Pani Pingot jest tak żenująca. Ubaw z niej mamy w rodzinie niesamowity ;) pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

215


-gość ~-gość (Gość)23.12.2016 15:32

- na focie nr 7 kto to ten gruby z prawej strony?

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat