metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
antydebil ~antydebil (Gość)24.10.2013 09:20

"zwłaszcza, że kierowcy ignorują nakaz jazdy w prawo i jadą na wprost" no brawo jelop jeszcze takie rzeczy w prasie opowiada i placze, polscy kierowcy to debile potem jest tyle wypadkow przez takich bo on wie lepiej ze jak jest ograniczenie do 40km/h to mozna jechac 80km/h jak jest liniaciagla na jezdni to mozna wyprzedzac, jak jest nakaz jazdy w prawo to on jedzie prosto BRAWO

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.10.2013 09:23

Cytuję:
Dlaczego na skrzyżowaniu zmieniono organizację ruchu? Za zmianą opowiedziało się prawie 100% członków Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – z wyjątkiem jednej. Przeciwny takiemu rozwiązaniu był naczelnik piotrkowskiej drogówki, podinspektor Artur Szczegielniak.

A możecie podać skład tej komisji i wykształcenie jej członków oraz czy posiadają oni prawo jazdy?
Z dedykacją dla ww. członków:

Komentarz był edytowany przez autora: 24.10.2013 09:38

00


Irbis ~Irbis (Gość)24.10.2013 09:41

Tego nie można nazwać inaczej, jak tylko głupotą!
Jeśli naczelnik drogówki informuje:

Cytuję:
Na wspomnianym skrzyżowaniu nie dochodziło do licznych kolizji.


To PO CO wprowadza się zmianę "podyktowaną względami bezpieczeństwa."??
Od kilku dni widzę, jak kierowcy jadą PROSTO - niezgodnie z ustalonymi zasadami. Wię TERAZ jest niebezpiecznie.
Szanowna komisja powinna więc się zebrać, i dla podniesienia bezpieczeństwa przywrócić poprzednią organizację ruchu!
Takie są przecież ich obowiązki.

00


sda ~sda (Gość)24.10.2013 09:43

"Piotrkowianin" napisał(a):
A możecie podać skład tej komisji i wykształcenie jej członków oraz czy posiadają oni prawo jazdy?


Patrząc po składach lat ubiegłych to d nie urywa, więc czemu się dziwić, że burdel w burdelu coraz większy

00


Olo ~Olo (Gość)24.10.2013 09:51

Tam potrzebne jest rondo!

00


jaa ~jaa (Gość)24.10.2013 10:06

Ale jakie szybciej niż bezpieczniej??? tam nie było niebezpiecznie:/ normalne skrzyżowanie dróg... po środku miejsce, aby zatrzymać samochód, ja nie rozumiem. Jechałam do pracy i się LEKKO zdziwiłam... też miałam do portalu napisać zapytanie... państwo zasiadający w komisji albo kupili prawo jazdy na hali, że nie potrafią przez to skrzyżowanie bezpiecznie przejechać, albo ...
Bardziej niebezpiecznym miejscem jest wyjazd z ul. Daniłowskiego w Słowackiego w lewo- bo BARANY tak parkują że nie widać nadjeżdżających z lewej strony aut. Nieraz wysiadałam, żeby się upewnić, że nic nie jedzie, by bezpiecznie wyjechać.. tam mogli postawić nakaz w prawo, albo zacząć dawać mandaty kierowcom parkującym tam, gdzie nie można. :/ ale na skrzyżowaniu Polna/ Armii Krajowej, gdzie widoczność jest doskonała?

00


agaach ~agaach (Gość)24.10.2013 10:10

A czy zwyczajnie nie można było postawić tam sygnalizacji świetlnej lub małego ronda typu Polna-Kostromska? Te nakazy to czysty idiotyzm, który utrudni komunikację wszytskim!

00


aaa ~aaa (Gość)24.10.2013 10:14

który baran to wymyślił , żeby jechać na wprost to będę nawalał km żeby tam jechać idiotyzm

00


mix ~mix (Gość)24.10.2013 10:55

"jaa" napisał(a):


Popieram

00


micchaał ~micchaał (Gość)24.10.2013 11:10

zgadzam się z tym , dodatkowo na polnej od zusu do kostrom skiej zawsze stoja na boku auta tworząc zagrożenie wypadku i nikt tyle lat z tym nic nie robi. mega żal dla tego kolesiostwa w urzędach. oby wam w gardle staneło za to wszystko wy zaprzedane urzędasy

"jaa" napisał(a):

[i]

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat