metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Miki ~Miki (Gość)05.09.2013 21:09

"lex" napisał(a):
Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie idzie na referendum.
Chojniak jest OK.


Nie po to wybraliśmy Go przed laty by teraz odwoływać! Też uważam że K.Chojniak jest OK:) na referendum nie wybieramy się bo Prezydenta już mamy!

00


abcde ~abcde (Gość)05.09.2013 21:12

"sara" napisał(a):
Prawda jest taka, że pan Chojniak jest prezydentem, za którego nie trzeba się wstydzić. Wreszcie skończyły się układy, ustawione przetargi, a miasto zaczęło kwitnąć. Dlatego ci, którzy popierają prezydenta Piotrkowa powinni zostać w domu 15 września. To referendum jest dla myślących niesamodzielnie.


Jak patrze kto stoi za tym referendum to już widzę nasze miasto... Zastanawiam się jeszcze nad jednym, co dobrego dla miasta, dla naszego kraju zrobiła pani poseł radziszewska?

00


teres ~teres (Gość)05.09.2013 21:15

"Malaklipsa-Mlodszy" napisał(a):
Pani poseł niech Pani przekona swojego szefa Donalda Tuska aby wziął udział w referendum w Warszawie!!!!


dobre, a moze pani posel chce startowac u nas w miescie na prezydenta? w piotrkowie namawia by pojsc na referendum a w warszawie by nie isc bo tam jest dobry prezydent bo z PO... cos w tym musi byc...

00


sara ~sara (Gość)05.09.2013 21:18

"Piotrkowianinie", dlaczego mnie obrażasz? Nie oceniaj ludzi tak łatwo, bo robisz z siebie pośmiewisko. Wiem, o czym piszę i trochę świata też zjeździłam. Mimo wszystko pozdrawiam. Oczywiście, wyraz "piotrkowianie" piszemy małą literą, ale z szacunku dla mieszkańców Piotrkowa zdecydowałam się na wielką literę. To dość popularne.

00


mol molranga05.09.2013 21:34

Haha Bareja by lepszego kabaretu nie wymyślił. Pani minister do spraw mało ważnych wyraża swoje poparcie dla referendum:)

00


Luca ~Luca (Gość)05.09.2013 21:40

Myślę, że została przekupiona przez Chojniaka, bo tym apelem strzeliła PIO w stopę hahahaha. Jeżeli taka szuja z PO, przy sondażach poniżej 20%, co kraj do zgonu doprowadza, namawia do udziału w referendum, to wiadomo, że myślący ludzie na to NIE PÓJDĄ. I git , i taaak ma być, powinni jeszcze Tuska tu przysłać z przesłaniem to frekwencja byłaby zupełnie zerowa, albo nawet na minusie :)

00


asik ~asik (Gość)05.09.2013 21:40

Jestem osoba samodzielnie myslaca i dlatego nikt mi nie bedzie mowil co mam robic!!! Mam ochote to ide na referendum. Niech kazdy mowi za siebie. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wyzywanie innych od debili, niemyslacych samodzielnie i innych takich jest nawet ponizej poziomu zwyklej ceglowki. Nie chcesz nie idz! Ale nie ublizaj nikomu tylko dlatego ze mysli samodzielnie i ma inne zdanie niz Ty.

00


manipulation UM ~manipulation UM (Gość)05.09.2013 21:43

"Jehowce-mnie-naszly" napisał(a):
Ale jaja . Po południu dzwonek , otwieram , stoją dwie kobity , takie ni to straganiary ni to przekupy , babole w każdym razie , ani młode ani stare , grube, niezadbane , brzydkie , tu obwisłe , tam wystaje i zawadza , a gadane mają jak Jehowce ! Smród na klatce perfum a la ruska wycieczka przyjechała... bleeee
I wciskają te babole po ulotce . Biorę bo inaczej sobie nie pójdą precz, ale te szpony - bllleeee nie wiedzą co to manicure , a jedna kulosa pcha między drzwi a drzwi, brrrnie łapska spocone - Patrzę - - no tak Jehowce , bo takie kolorowe radosne i nierzeczywiste obrazki ludzi na tych kartkach , bardziej rysunki niż zdjęcia tzn . przeszczęśliwa rodzinka z dziećmi , mama-tata-córcia-synek jak w pełni szczęśliwości już w raju . po śmierci po zmartwych wstaniu
Patrze noo ale jaja mówię wam, a tam napisane NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!
No czy oni są normalni? Kto przy zdrowych zmysłach chodzi po domach i wciska, że NIE idzie? A po chusteczka to komu wiedzieć? No gdyby jeszcze było napisane, że IDĄ, ale że NIE idą??!! Chorzy ludzie.
Chyba sexu im brak...............


U mnie też wczoraj podobne mochery były. Emerytki Mówiły, że płacą im 6 PLN/ha za to łażenie po blokach.

00


iga ~iga (Gość)05.09.2013 21:56

"manipulation-UM" napisał(a):
U mnie też wczoraj podobne mochery były. Emerytki Mówiły, że płacą im 6 PLN/ha za to łażenie po blokach.

A kto roznosił te niepodpisane przez nikogo szmatławce??? do których PIO nie chciało się przyznać???

00


gonia29 ~gonia29 (Gość)05.09.2013 22:19

"lex" napisał(a):

Chojniak, jak Chojniak, najgorsze są działania grupy trzymającej władzę w naszym mieście. Oni w swoich prywatnych wypowiedziach pod wpływem alkoholu mają się za właścicieli tego miasta, traktując mieszkańców jak maszynki do głosowania, które trzeba naoliwić przed wyborami, a potem mają nas za nic. W białych rękawiczkach robią skok na kasę miejską. Piotrków - nasze miasto, to ich prywatny folwark.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat