metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga06.09.2013 11:14

"mol" napisał(a):
Chojniak nie był w więzieniu. W odróżnieniu od inicjatorów z PIO.

Szykuj się do sądu za pomówienie.

00


wolny czlowiek ~wolny czlowiek (Gość)06.09.2013 11:46

Ta Pani niech wróci do piotrkowskiej słuzby zdrowia i trochę popracuje. Może praktyka w warszawie trochę nauczyła kultury bo tutaj tego brakowało. Pewnośc siebie i arogancja. Jest jeszcze możliwość pójścia na emeryturę ale z pozycji lekarza a nie posła. Powodzenia.

00


z opoczna ~z opoczna (Gość)06.09.2013 11:50

"castro" napisał(a):
zapomniałem dodać,że pójdzie w stroju opoczyńskim,którego już tak dawno nie ubierała


w pożyczonym stroju opoczyńskim!!! :)

00


Ciekawe co na tą agitację powie Pan Donal Tusk ~Ciekawe co na tą agitację powie Pan Donal Tusk (Gość)06.09.2013 12:28

Ja już wybrałam mojego Pana Prezydenta referendum jest nie potrzebne bo za niecały rok wybory i wtedy można dokonać odpowiedniego wyboru.Ja na referendum nie idę .I też nie popieram referendum w Warszawie

00


Luca ~Luca (Gość)06.09.2013 13:46

"Piotrkowianin" napisał(a):
Piotrkowianinranga
3 godziny temu, 11:14
"mol" napisał(a):
Chojniak nie był w więzieniu. W odróżnieniu od inicjatorów z PIO.
Szykuj się do sądu za pomówienie.

ty nie strasz, bo się ciebie nikt nie boi, a matusewicz nie był w więzieniu?? jakie pomówienie więc??

00


sklave sklaveranga06.09.2013 14:04

Mecenas odnosi sukces za sukcesem.
Gdy prezydent zostanie, to miasto, znaczy się mieszkańcy nigdy nie wypłacą się mecenasowi.
W Moszczenicy z córunią już całą gminą władają.
więcej:
Władza ciśnie nas ponad miarę a my z wdzięczności
jak grzeczne kotki łasimy się do niej.
Tuskoidy atakują!!!
Teraz wszystko nam już wolno!
Naród nawet nie podskoczy!
http://sklave.manifo.com/aktualnosci

00


Ja ~Ja (Gość)06.09.2013 14:08

Większej obłudy i arogancji nie słyszałem i nie widziałem. Jak swoi (Warszawa) to na referendum nie idziemy (prezydent, premier), jak przeciwnicy to na hura do referendum. Dobrze, że to audycja radiowa a nie na wizji, bo pani poseł powinna płonąć ze wstydu za swoje wypowiedzi. Co z człowieka robi polityka i głupie podporządkowywanie się rządzącym w partii - PO.

00


J23 ~J23 (Gość)06.09.2013 14:50

Pani Poseł proszę o troszkę rozsądku .Przecież Pani partyjni towarzysze są w koalicji z Panem Prezydentem. Dlaczego Pani na tą koalicję przyzwoliła?

00


97-300 97-300ranga06.09.2013 15:44

Pani poseł, pani bredzi. Każdy kto jest za panem prezydentem powinien zostać w domu i mieć w pogardzie referendum.

00


sol ~sol (Gość)06.09.2013 16:17

"Ja" napisał(a):
Większej obłudy i arogancji nie słyszałem i nie widziałem. Jak swoi (Warszawa) to na referendum nie idziemy (prezydent, premier), jak przeciwnicy to na hura do referendum. Dobrze, że to audycja radiowa a nie na wizji, bo pani poseł powinna płonąć ze wstydu za swoje wypowiedzi. Co z człowieka robi polityka i głupie podporządkowywanie się rządzącym w partii - PO.


NIC TYLKO DO TUSKA NAPISAĆ:) NIECH WIE JAK POSTĘPUJE JEGO KOLEŻANKA Z PO.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat