metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)05.09.2013 20:04

hahahaha 3:0 dla prezydenta: PIO przegrało kolejny proces w sądzie; sami widzicie, jakimi nićmi jest szyte referendum: kłamstwo i pomówienia, UBecja i kolesie, nic więcej. To tacy kolesie jak ten od Amber Gold, co po matusewiczu celę ma na Wroniej, 15 września Piotrkowianie zostają w domu i NiE IdĄ nA ReFeReNdUm :)

00


Pietrek Pietrekranga05.09.2013 20:07

"Luca" napisał(a):

Wes sie zamknij w koncu

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.09.2013 20:25

"sara" napisał(a):
Wierzę, że Piotrkowianie myślą samodzielnie i nie dadzą się wodzić za nos. Rozejrzycie się dokoła i sami oceńcie, jak zmienia się nasze otoczenie. Jesteśmy w czołówce miast, które z sukcesem wykorzystują unijne pieniądze, Piotrków się rozwija (mimo światowego kryzysu).

Wyraz piotrkowianie piszemy małą literą. A co do rozwoju Piotrkowa, to sądzę, że nie wyjeżdżałaś dalej niż do Sulejowa.

00


Luca ~Luca (Gość)05.09.2013 20:30

"Pietrek" napisał(a):
Wes sie zamknij w koncu

chciałbyś :)

00


assa ~assa (Gość)05.09.2013 20:34

Niech się Pani weźmie lepiej do porządnej roboty, zamiast tu ludzi mamić. W Warszawie niech Pani pójdzie na referendum.

00


trybunalczyk ~trybunalczyk (Gość)05.09.2013 20:51

Tej Pani należy podziękować przy najbliższych wyborach, bo uwierzy, że posłem można być w nieskończoność. Lepiej jak ta kobieta przestanie się wypowiadać w jakiejkolwiek sprawie, bo tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia i jest potwornie nudna.

00


PERSIL ~PERSIL (Gość)05.09.2013 21:00

"Każdy z nas ma wolny wybór. Dobrze byłoby, żeby każdy z nas podjął decyzję osobiście, żeby nie był poddawany naciskom - zaznaczyła posłanka radziszewska"
COŚ MI TU ŚMIERDZI, W PIOTRKOWIE NAMAWIA PANI POSEŁ BY LUDZIE SZLI NA REFERENDUM A W WARSZAWIE NIE? WSTYD!
NIE MAM ZAMIARU UCZESTNICZYĆ W TEJ SZOPCE, JA MAM JUŻ SWOJEGO PREZYDENTA I NA REFERENDUM NIE WYBIERAM SIĘ!

00


Marcin ~Marcin (Gość)05.09.2013 21:04

"Luca" napisał(a):
PIO przegrało kolejny proces w sądzie; sami widzicie, jakimi nićmi jest szyte referendum: kłamstwo i pomówienia, UBecja i kolesie, nic więcej.


Cieszę się ogromnie, że zwyciężyła prawda, powinno się pozwać do sądu wszystkich którzy mają odwagę wydawać takie paszkwile!
Gratulacje dla Pana Kacperka!

00


szagi ~szagi (Gość)05.09.2013 21:06

"MARIA" napisał(a):
Pani Poseł zapomniała, że Pan Premier TUSK
nawoływał do bojkotu Referendum ? Już nie macie
dyscypliny partyjnej ?


Pani Poseł chce by komisarzem był ktoś z PO? Nie oddamy władzy ani PO ani PIO!

00


abc ~abc (Gość)05.09.2013 21:07

"lex" napisał(a):
Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie idzie na referendum.
Chojniak jest OK.


to jak sobie nie pójdziesz a "Pampuchowcy" pójdą to swojego Chojniaka długo nie pooglądasz na fotelu Prezydenta m. Piotrkowa.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat