metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
heheheheh ~heheheheh (Gość)14.11.2012 14:48

do tego łapówkarz

00


sklave sklaveranga14.11.2012 15:23

Świat według Kiepskich.
- W tym kraju to świnia świnię pogania!
- Zatkało ruskie kakało?
Paździoch: Panie Ferdku, no pan to wiadomo, kto pan jesteś.
Ferdek: No, kto?
Paździoch: No pijak, nierób i pasożyt.
Ferdek: No. Pan, panie Paździoch to też wiadomo, kto pan jesteś.
Paździoch: No kto?
Ferdek: Normalnie – świnia, menda i złodziej.
Paździoch: No.
Ferdek: No a taki Boczek to nie wiadomo, kto to jest.
ŚWIAT WEDŁUG BLUDYNYCH MALYIANÓW
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


samożycie ~samożycie (Gość)14.11.2012 16:37

Jak znam życie, wszystko zostanie zamiecione pod dywan.....!!!

00


bla bla bla ~bla bla bla (Gość)14.11.2012 19:14

Mnie osobiście zastanawia, w jaki sposób ten "anonimowy" donosiciel wszedł w posiadanie informacji o osobach wręczających rzekomo łapówki?
Chodził po ulicach i wypytywał? Dla mnie jest to co najmniej dziwne. Do "świętych" pan "niepełnosprawny" radny nie należy ale nie podejrzewam go o przyjmowanie korzyści majątkowych w zamian za potwierdzenie nieprawdy.

00


maszynko daj forsy ~maszynko daj forsy (Gość)14.11.2012 19:56

Czyżby miała pęknąć puszka Pandory? A tak miało być pięknie i błogo. Oj będzie się działo, będzie.
Gdzieś kiedyś czytałem o biznesie, w którym to stając się bogatym wcale nie musiałeś mieć szmalu. Wystarczyło mieć dobry, inteligentny pomysł na biznes. Wszystko z boku patrząc było zgodne z prawem.
Ta maszynka biznesowa wyglądała tak: X - daje orzecznictwo, Y - rehabilituje, Z - zarządza budżetem miasta, gminy itp. I tak X daje pacjentowi orzecznictwo (nie zawsze zgodnie) by stał się zgodnie z prawem pacjentem u Y. Natomiast za pobyt pacjenta u Y płaci Z.
Jednak wszyscy później przegrali. Dlaczego? Bo byli zbyt pazerni. Ich czujność nad maszynką zgasła i wszyscy zaczęli popełniać błędy. Zabiła ich rutyna i skończyła się biznesowa maszyna.

00


jaki ~jaki (Gość)14.11.2012 20:17

ciekawe czy do momentu wyjaśnienia , krzysztof go zawiesi

00


:)))))))))))) ~:)))))))))))) (Gość)14.11.2012 20:51

a ja myslalem ze paweł.s :) do niego tez bez kasy nie podchodz ale moze akurat to nie on ale to akurat pare chwili i na epiotrkow tez sie pojawi:)

00


dddddddd ~dddddddd (Gość)14.11.2012 20:57

nie wiem ale taka f..... przeraza mnie bardziej niz pospolity złodziej;/;/;/ kreca na boku mimo ze maja wszystko:) mam nadzieje ze skonczy jako c... na wroniej w celi na grypsujacych.

00


bodzio1 ~bodzio1 (Gość)14.11.2012 23:02

Do bodzio 1 :)- Coś jeszcze było z prezesowaniem klubowi sportowemu Kiper :)- Który to klub sportowy prowadzil działalność gospodarczą i korzystał z majątku gminy, a było to sprzeczne z prawem. W poprzedniej kadencji stracil za to mandat radnego ale wybrano go na kolejną kadencję do rady miasta. Piotrkowianom jak widać podobają sie takie postacie :(_

00


gość ~gość (Gość)15.11.2012 09:10

Czy chodzi o Błaszczyńskiego??

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat