metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
oko ~oko (Gość)15.11.2012 12:23

tak chodzi o tego Pana, dodatkowo powiem tylko że żonka tego bosa jest w radzie nadzorczej gminnej firmie zajmującej sie wysypiskiem śmieci, Ja to jestem pewien podziwu dla tych ludzi ja w swoim życiu posiadam tylko trzy fakultety, a oni znaja sie na wszystkim od śmieci do zarządzania miastem:))

00


Antykorupcja ~Antykorupcja (Gość)15.11.2012 13:44

Czyli nadszedł czas, żeby zacząć mówić n.t. dawania łapówek....Może utworzyć coś, gdzie ludzie będą mogli swobodnie wypowiadać się w tym temacie.....

00


jaki ~jaki (Gość)15.11.2012 14:24

z czasem wyjdą jeszcze działki kupowane z kolegami z prawicy w gminie wolbórz..........

00


herrlanos ~herrlanos (Gość)15.11.2012 16:50

ooo to ten Pan co to badał poborowych ?

00


Bono ~Bono (Gość)15.11.2012 17:13

Taki artykuł to Opium dla mas i donosiciel uważa, że uzyskał sukces. Trzeba jednak odróżnić postępowanie "w sprawie" od "przeciwko". Wynikiem takiego postępowania może być postawienie w stan oskarżenia fałszywego donosiciela, który chciał wpuścić w kanał prokuraturę no i ośmieszyć wskazaną osobę. Prokurator słusznie postąpił, ponieważ teraz ujawnieniu ulegną personalia donosiciela. Niebawem się dowiemy, kto nim jest i komu zabrakło odwagi ujawnić się. Polecam lekturę art. 212 kk.

00


doktor obolały ze wstydu ~doktor obolały ze wstydu (Gość)15.11.2012 18:16

"jaki" napisał(a):
ciekawe czy do momentu wyjaśnienia , krzysztof go zawiesi


Przewodniczącego rady miasta wybiera rada miasta a nie prezydent. Przewodniczącym rady miasta do czasu wybrania M.Błaszczyńskiego był Jan Dziemdziora. Była inna koalicja. Po tym jak PSL o PO się sprzedali Razem dla Piotrkowa, nowa koalicja miała większość i wybrała obecnego. Pan Marian B. nie byłby radnym gdyby nie zrezygnował z funkcji członka rady nadzorczej w Miejskim Zakładzie Komunikacji do której został wprowadzony żeby pobierać około 2.000 co miesiąc, bo wcześniej utracił mandat radnego za głośna sprawę z KIPEREM, i będąc przewodniczącym rady miasta pobierał ok. 2.000 zł miesięcznie diety zwolnionej z podatku dochodowego tak jak dieta członka rady nadzorczej. Nie trudno się domyślić, kto desygnował pana M.B. na członka rady nadzorczej MZK żeby odzyskał utracone 2.000 zł. Swoją drogą, nie fair jest, że pan radny jako lekarz medycyny został dodatkowo orzecznikiem od niepełnosprawności w Komisji przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej który bezpośrednio podlega prezydentowi K. Chojniakowi. W tym mieście wszystko się zaczyna i kończy na posiedzeniach nie zawsze jawnych w gmachu przy Pasażu Rudowskiego 10 albo w siedzibie Stowarzyszenia Razem dla Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka. Dlatego mamy w spółkach miejskich i różnych jednostkach pomocniczych byłych kandydatów na radnych albo sponsorów na stanowiskach doradców prezydenta miasta.

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)15.11.2012 20:05

"doktor-obolaly-ze-wstydu" napisał(a):
został dodatkowo orzecznikiem od niepełnosprawności w Komisji przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej


Ha!!! To już wiem dlaczego parkuje na miejscach dla inwalidów.

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)15.11.2012 20:08

"oko" napisał(a):
tak chodzi o tego Pana, dodatkowo powiem tylko że żonka tego bosa jest w radzie nadzorczej gminnej firmie zajmującej sie wysypiskiem śmieci, Ja to jestem pewien podziwu dla tych ludzi ja w swoim życiu posiadam tylko trzy fakultety, a oni znaja sie na wszystkim od śmieci do zarządzania miastem:))


Powiem Ci, że żonka tego pana też ma kilka fakultetów.

00


bodzio bodzioranga15.11.2012 20:12

"gosc" napisał(a):
Czy chodzi o Błaszczyńskiego??


Marian Błaszczyński - rocznik 1954
lekarz chorób płuc
kierownik Poradni Chorób Płuc
prywatna praktyka lekarska
radny Rady Miasta
przewodniczący Rady Miasta
wraz z żoną wielokrotnie członek rad nadzorczych, m.in. miejskich spółek z Piotrkowa
członek ugrupowań prawicowych
praktykujący katolik

00


sklave sklaveranga15.11.2012 22:16

Łapówka (łac. lepus lapus kleista dłoń) – forma płatności (często za przedmioty, usługi bezpłatne), od 1989 r. dopuszczona przez prawo jako dopłata do pensji urzędników, lekarzy i policjantów.......
Świat według Bludynych Malyianów
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat