metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ABS ~ABS (Gość)16.04.2024 18:32

Krzysztof, Renoma ,Solidność i Apolityczność, julisz ,Harry Potter obietnice i deklaracje bezpokrycia opcja PO tam nic nie jest pewne

1019


Gru ~Gru (Gość)16.04.2024 23:28

Taki piotrkowski odpowiednik walki pisu i po, oczywiście wiadomo kto jest kim.Tego pana juz zegnamy.

72


zorro ~zorro (Gość)17.04.2024 00:22

Chojniak jaki jest każdy widzi, ale kontrkandydat młodzieniec z PO to żadna alternatywa

810


Halina ~Halina (Gość)17.04.2024 01:53

Mieszkańcy, wyborcy nie są ?sznurówkami? ? , jak się tyle lat jest gabinetowym i chodzi z oczami wpatrzonymi w buty, a przebudzenia objawiają się przed każdymi następnymi wyborami, to najszczersze uśmiechy przy pizzy i kawie z przyjaciółmi nie przemówią do ludzi, których w większości na to nie stać, przez mega opłaty i coraz cięższe warunki bytowania. Wynik i świadectwo będzie tylko jedno.

81


Qdek ~Qdek (Gość)16.04.2024 16:05

Ten młodzieniec robi za dużo niepotrzebnego hałasu. Otoczył się trochę starszymi dziećmi, które łażą u jego boku i rozdają ulotki, robią mu kampanię i utopijnie wierzą, że Juliusz zastał Piotrków drewniany, a zostawi murowany.

2035


Nene ~Nene (Gość)16.04.2024 16:58

Mam tu apel do młodych, ludzi w średnim wieku i osób starszych, którym dobro miasta leży na sercu. Bez względu na pogodę, idziemy do wyborów 21 kwietnia. Jest już naprawdę o krok od zmian, które mogą być na lepsze, nie na gorsze. Wiem, że z tamtej strony będzie duża mobilizacja - ponadto wiem z dobrych źródeł, że Koalicja Obywatelska od pań Pingot i Wężyk-Głowackiej są dogadani z Panem Chojniakiem i zapewne część wyborców PiS też na niego pójdzie. Nawet pan Joński wie, że obie panie zdradziły KO. Nie pie...l,tylko idź zagłosuj.

327


słowacki ~słowacki (Gość)16.04.2024 20:15

Jeszcze kilka dni temu wyśmiał bym kogoś kto by mi powiedział, że zagłosuje na Chojniaka. Biorąc pod uwagę kontrkandydata to zagłosuję na Chojniaka bo nie ma innego wyjścia.

1032


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)17.04.2024 08:11

Głosując na Choniaka głosujesz za bidom drozyznom

130


Śmiech na sali ~Śmiech na sali (Gość)17.04.2024 08:24

Pan Chojniak nie raczył przyjść na debatę ze względu na termin? Bo ważniejsze kręcenie rolek na pętli na Słowackiego niż przedstawienie swoich planów mieszkańcom

100


PiotrekPTB ~PiotrekPTB (Gość)17.04.2024 08:32

Wiernicki wygra tą debatę i wygra również wybory. Po tym co Chojniak odwala ostatnio nie ma innej możliwości.

91


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat