metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotruś ~Piotruś (Gość)16.04.2024 14:28

Zwycięzca wyborów jest tylko jeden i oczywiście będzie to nasz Pan Prezydent Krzysztof Chojniak.

2048


a jednak? ~a jednak? (Gość)16.04.2024 14:35

I co z oskarżeniami Prezydenta? Nagle Radio przestało być stronnicze i zależne od kandydata? Co się stało, że nie był on na poprzedniej debacie przed 1 turą? Chyba strach w oczy zagląda i naciski ze strony zniesmaczonych mieszkańców. Wydaje się jednak, że na próby ratunku jest już za późno

277


cynik ~cynik (Gość)16.04.2024 15:24

No cóż. Głowy nie daję /wszak mam tylko jedną/ lecz myślę , że o tej porze ruch w mieście nie zamrze a pieczywo świeże i inne produkty będą sprzedawać się dobrze. Co zaś do debaty uważam jak podkreślałem tu już nie raz ,że strony okopią się już na zdobytych pozycjach. A więc Chojniak będzie pokazywał co zrobił przez lat niemalże dwadzieścia zaś Wiernicki będzie pokazywał czego Chojniak nie zrobił przez te lata a co on może ,ale nie będzie mógł. Inaczej co chce ,podkreślam co chce zrobić bo jak się wejdzie do magistratu jako król to korona zacznie ...ciążyć.

142


gość 123 ~gość 123 (Gość)16.04.2024 17:15

Debata niewiele da. To tylko ładne słówka i obietnica jak w przypadku 100 konkretów Tuska. Oczywiście, że nowy kandydat ma czystą kartę i lepszy start w debacie a Pan Chojniak będzie się musiał z wielu rzeczy tłumaczyć. Tak jest z każdym rządem. Pan Wiernicki, jeśli wygra też będzie mocno krytykowany po niedługim czasie. Nie wierzcie w gruszki na wierzbie. Co do otoczenia się swoimi ludźmi, to przecież każdy tak robi i Pan Wiernicki nie będzie wyjątkiem.

69


młoda piotrkowianka ~młoda piotrkowianka (Gość)16.04.2024 14:50

Super!! Przygotowywany jest ogień ciężkich pytań na które prezydent nie odpowie. Ktoś z doradców pchnął go do debaty i to duży błąd. Mamy 18 lat rządów obecnego prezydenta jest co punktować:)

267


Hdbdbdb ~Hdbdbdb (Gość)16.04.2024 18:46

Przyjście pana Wierzbickiego dzisiaj do radia i wygłoszenie mowy to cyrk. Wiedział że Chojniaka nie będzie to po co się fatygował? Chciał odstawić szopkę???

715


wojciech ~wojciech (Gość)16.04.2024 21:32

Chojniak oznacza kolejne i kolejne kredyty. To człowiek uzależniony od kredytów, które będziemy spłacać my przez kilkanaście lat.

90


gość 124 ~gość 124 (Gość)16.04.2024 17:26

Oświadczenie Pana Wiernickiego oceniam jako bardzo infantylne. Sprawia wrażenie, że Pana Chojniaka nie można wyciągnąć do mieszkańców. Jest to kłamliwa manipulacja. Pan Prezydent był z mieszkańcami i na rajdzie rowerowym i nawet na słynnym proteście pod urzędem w styczniu 2023, gdzie była dość gorąca atmosfera. Zawsze jest z mieszkańcami i zawsze gotowy do debaty. Jako prezydent nie tylko wybory musi ogarnąć ale też wszystkie swoje obowiązki prezydenta więc nie róbmy problemu z terminu debaty.

925


Opus ~Opus (Gość)16.04.2024 14:56

Nie możemy oddać miasta w ręce niedoświadczonego chloptasia za którym nie wiadomo kto stoi. Chojniak nie jest moją bajką, ale tu trzeba wybrać rozumem a nie sercem

2056


Ja ~Ja (Gość)16.04.2024 22:20

Dość niszczenia miasta. Czas na młodych. Gorzej niż teraz już być nie może.

94


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat