metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga20.06.2015 11:42

Za mało !!!

11


Zgłoś się do UM ~Zgłoś się do UM (Gość)20.06.2015 10:39

Zgłoś się na doradcę prezydenta - podobno zarobki w okolicach 5 tys.

20


Anonim ~Anonim (Gość)19.06.2015 09:10

Witam chodziłem do gimnazjum katolickiego i bym chciałżeby ksiądz z tamtąt stracił prace ponieważ przychodzi pod wpływem alkocholu i każe innym uczniom bić innego po głowie a mnie przydusił ścisnoł mi rękę i walną w głowe byłem u pani dyrektor a ona nawet nie zareagowała na to czy to jest normalne ?

49


assa ~assa (Gość)19.06.2015 16:27

Do nauczycieli zwolnionych dodac wypada te gwiazdy z PUP :) niech sie zarejestruja jako bezrobotne i na wakacje sru do agencji pracy tymczasowej :) za 1750 brutto :)
Jak beda dobrze sie staraly na magazynach, to przepracuja wakacje a jak nie, to tydzien albo dwa :) ewentualnie gdzies indziej na umowe zlecenie :)

114


fanka ~fanka (Gość)19.06.2015 13:48

znam to środowisko i powinni zwolnić nie 10 osób a 100, może wówczas pozostali by się ogarnęli.

96


zdegustowany ~zdegustowany (Gość)19.06.2015 13:21

Zajmijmy się innymi problemami wśród nauczycieli: niekompetencja, niedbalstwo w prowadzeniu lekcji, zabawy w piotrkowskich pubach a nawet romanse, to są problemy, widać zasługują na zwolnienia.

93


Wielka Synagoga w Piotrkowie ~Wielka Synagoga w Piotrkowie (Gość)19.06.2015 12:23

Witam. Chcę poruszyć problem, który kiedyś był już "załatwiony". Okazuje się, że jakiś maniak powiększa napis "Wielka Synagoga" w Piotrkowie. Już raz udało się przywrócić tan napis do normalnego rozmiaru. Teraz znowu jest problem. Napis Synagoga jest większy od napisu Piotrków Trybunalski. Może ktoś wie, jak sobie z tym poradzić. Napis Zamek Królewski jest widoczny dopiero przy dużym powiększeniu.

70


Mieszkaniec grodu ~Mieszkaniec grodu (Gość)19.06.2015 10:53

W tym mieście nie tylko nauczyciele są zwalniani , więc nie wiem o co takie halo .To tylko 10 osób. Takie mamy czasy , jak zwalniają ludzi w innych zakładach to redaktorzy nie piszą takich artykułów o zwolnieniach . PUP posiada przecież cały pakiet szkoleń na wózki widłowe , kursy florystyczne - żadna praca nie hańbi . Może prezydent miasta pomoże ! W ostateczności tak jak trzy miliony Polaków - wyjazd za granice .Bo kocham Piotrków .

141


Spójrzmy na to z innej perspektywy ~Spójrzmy na to z innej perspektywy (Gość)19.06.2015 09:00

Niemal każdego tygodnia w większości firm w Piotrkowie jest ktoś zwalniany. Nikt o tym nie pisze i nie lamentuje. Takie osoby odbierają świadectwo pracy i szukają zatrudnienia w innej firmie, innym zawodzie, innej branży, innym mieście a nawet innym kraju... 10 zwolnionych więc raczej nie powinno robić na nas wrażenia - zwłaszcza, że i tak byli niezadowoleni z tego ile zarabiają, domagali się podwyżek. Teraz mają szansę na lepiej płatną pracę w innym zawodzie - agencje pracy tymczasowej zapraszają i kuszą atrakcyjnym wynagrodzeniem 1750 zł brutto. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych ze swoich pensji nauczycieli. Zamiast strajkować niech poszukają innej pracy. Wiele osób musiało się przekwalifikować, więc i nauczyciele mogą to zrobić.

164


polak mały ~polak mały (Gość)19.06.2015 10:02

Nauczyciel zwalnia nauczycieli !

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat