metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Anonim ~Anonim (Gość)19.06.2015 09:10

Witam chodziłem do gimnazjum katolickiego i bym chciałżeby ksiądz z tamtąt stracił prace ponieważ przychodzi pod wpływem alkocholu i każe innym uczniom bić innego po głowie a mnie przydusił ścisnoł mi rękę i walną w głowe byłem u pani dyrektor a ona nawet nie zareagowała na to czy to jest normalne ?

49


Zgłoś się do UM ~Zgłoś się do UM (Gość)20.06.2015 10:39

Zgłoś się na doradcę prezydenta - podobno zarobki w okolicach 5 tys.

20


luzik luzikranga20.06.2015 11:42

Za mało !!!

11


97-??? ~97-??? (Gość)19.06.2015 10:20

Uwaga na oszustów ! Uwaga na połączenia z nr + 441634891896 (anglia) , gdy oddzwaniasz non stop zajęty i pobiera kasę jak za połączenie głosowe,około 4 pln za min.Nie dajcie się oszukać.

61


ext ~ext (Gość)20.06.2015 14:46

A może przy tej okazji zlikwidujemy kartę nauczycieli ( zniknie 13 i 14-tka ) i inne przywileje obciążające budżet od lat i znajdą sie pieniądze na mniejsze klasy i wypłaty dla większej liczby nauczycieli.

51


wodnik ~wodnik (Gość)20.06.2015 14:53

studiujcie pedagogikę !!! bezrobocie w pakiecie za free!!!!

30


znieść przywileje ~znieść przywileje (Gość)20.06.2015 14:57

20 godzin lekcyjnych = 15 godzin zegarowych. I za to 4-5 tys. brutto. Nic dziwnego, że nie szukają innej pracy a po ewentualnym zwolnieniu marzą aby wrócić do szkoły. Nikt im nie da takich pieniędzy za taką ilość godzin pracy

54


robi 98 ~robi 98 (Gość)20.06.2015 15:47

No nauczyciele powiedzcie mi jak to jest . Mamy niż demograficzny , mamy mniej szkół niż w stanie wojennym a mamy więcej nauczycieli niż w wyżu demograficznym po 83 roku.

40


czytelnik ~czytelnik (Gość)20.06.2015 15:59

Gdzie te czasy,gdy ja kończyłam szkoły a było to nie tak całkiem dawno bo 20 lat temu.Nauczyciele sami pytali czy Wam pomóc w danym przedmiocie z którym miało się kłopoty.Zbierali grupę uczniów i zostawali po swoich godzinach pracy 2-3 razy w tygodniu ,żeby wytłumaczyć,nadrobić zaległości. Szkoła w ferie była otwarta w podstawówce mogłam korzystać z sali gimnastycznej,Pani z plastyki w ferie była w szkole i kto chciał mógł uczestniczyć w zajęciach, Panie od polskiego robiły kółka teatralne, Pani z matmy tłumaczyła matmę jak ktoś chciał.Czuło się,że tym ludziom zalezy na nas uczniach woleli otworzyć szkołę, przyjść niż mieliśmy się gdzieś szwędać i robić głupoty.A teraz szkoły pozamykane na 4 spusty, nauczyciele maja ferie, wakacje nic ich nie obchodzi a najmniej uczeń.

80


aaa ~aaa (Gość)20.06.2015 18:36

Wystarczyłoby, aby ze szkól odeszli ci nauczyciele, którzy nabyli już prawa emerytalne. Wtedy okaże się, że nie tylko nikogo nie trzeba zwalniać, ale są jeszcze wolne etaty.

102


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat