metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~PT ~~PT (Gość)15.06.2015 08:16

Nie wiedzą co będzie za rok, a wiedza co będzie w 2035?

50


mojito22 ~mojito22 (Gość)15.06.2015 08:22

u mnie podobnie - najpierw studia w Łodzi, później praca w Warszawie... I nie jestem w tym odosobniona.

100


sklave sklaveranga15.06.2015 08:37

No a według prognoz miało to być miasto stutysięczne. Niestety nastały czasy demokracji zniszczono przemysł nic nie oferując w zamian. O przepraszam wybudowano magazyny. Magazyny których żywot już się kończy bo władze miasta przespały walkę o nowe inwestycje drogowe w okolicach Piotrkowa. Piotrków staje się miastem na pustyni. I nic w tym dziwnego skoro w urzędach pełno wujków, cioć, bratanków i bratanic, a także teściowych, zięciów, szwagierek, kumów i kumoszek itd. itd. Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

81


Bursztyneek ~Bursztyneek (Gość)15.06.2015 08:41

Czy ktoś się tu dziwi ze młodzi ludzie wyjeżdżają z Piotrkowa ? To nic się nie dzieje miasto emerytów i rencistów .. może zamiast kościołów wybudowaliby coś lepszego .. jakiś fajny basen , szkole sportowa .. w Piotrkowie ze sportem to trochę ciężko sama gram w mlodszej Piotrcovi i wiem że ciągle nie ma pieniędzy na nic ani na treningi już nie mówię o obozach czy turniejach .. A gdyby była taka szkoła to młodzi chętnie by przyjeżdżali bo wiem że w Polsce jest jedna szkoła sportowa w Płocku i ciężko tam się dostać bo jest mało miejsc ... No ale teraz możemy tylko uciekać do innych miast by dalej rozwijać swoje zainteresowania ..

84


:) ~:) (Gość)15.06.2015 08:57

tylko dlaczego nie maleje liczba radnych utrzymywanych z podatków i opłat uiszczanych przez mieszkańców? a diety rosną oj rosną

120


jeszczeTuMieszkam ~jeszczeTuMieszkam (Gość)15.06.2015 09:18

Niestety obecne władze miasta mocno przyczyniają się do wyludnienia naszego grodu. Szkoda:(

161


Q ~Q (Gość)15.06.2015 09:48

To właśnie są skutki legalnych i pokątnych aborcji .

310


powiernik powiernikranga15.06.2015 10:47

Można to zmierzyć, ale szacunkowo i koszt byłby spory. Należy po prostu wysłać ankieterów do każdego domu i zapytać ile tam osób mieszka naprawdę, a ile jest zameldowanych, badanie wyłącznie w celach statystycznych. Pytanie tylko: po co? ;-)

82


Lesina23 Lesina23ranga15.06.2015 11:17

Z Piotrkowa ludzie będą się wynosić, rzecz normalna. W końcu w naszym mieście poza kościołami nic nie ma. Resztki jakiś małych zakładów. Magazyny w koło Piotrkowa ledwo co zipią podobno (oficjalnie przez podatek gruntowy). Piotrkó jako stare drogie miasto umiera.

111


lotka ~lotka (Gość)15.06.2015 13:46

A w Urzędzie Pracy się cieszą, że liczba bezrobotnych spada. Śmieszne.... Ludzie wyjeżdżają, dlatego spada ta liczba.

110


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat