metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
EP od urodzenia ~EP od urodzenia (Gość)27.01.2010 10:58

Najwyżeszy czas. Może wtedy ( EPI i tp.) nie będą tarasować naszych piotrkowskich, miastowych ulic, skrzyżowań i jakże cennych miejsc parkingowych. Tylko żałuję, że już nie zobaczę " klientów " FOCUSA w gumofilcach, bo to jest bardzo ciekawy widok.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga27.01.2010 11:25

A dla gości z EPI Intermarche wprowadził w soboty i niedziele opłatę 5 zł za parkowanie na ich parkingu. Parking jest bezpłatny dla klientów sklepu za okazaniem paragonu. Ciekawe co w przypadkach, gdy nie było szukanej przeze mnie rzeczy? Mam kupić cokolwiek, żeby nie płacić piątaka za parking? Niech sobie innych cwaniaków szukają.

00


~wieśniak ~~wieśniak (Gość)27.01.2010 11:32

Odezwali sie mieszczuchy...

00


EPI od urodzenia ~EPI od urodzenia (Gość)27.01.2010 14:08

"EP-od-urodzenia" napisał(a):
Może wtedy ( EPI i tp.) nie będą tarasować naszych piotrkowskich, miastowych ulic


To Ty nie jedz przez wieś!!! Żal mi takich ludzi jak Ty ze swoim wielkim Ego.

00


zenek ~zenek (Gość)27.01.2010 14:25

"EP-od-urodzenia" napisał(a):
Najwyżeszy czas. Może wtedy ( EPI i tp.) nie będą tarasować naszych piotrkowskich, miastowych ulic, skrzyżowań i jakże cennych miejsc parkingowych. Tylko żałuję, że już nie zobaczę " klientów " FOCUSA w gumofilcach, bo to jest bardzo ciekawy widok.


Jakim ignorantem trzeba byc zeby cos takiego napisac. Mieszkaniec metropilii Piotrkow sie znalazł.
Wstyd ze mamy takich mieszkańcow.

00


dorota7474 ~dorota7474 (Gość)27.01.2010 16:14

czego wy chcecie od tych ludzi zastanówcie sie ile ludzi z piotrkowa pochodzi ze wsi.a z tymi gumofilcami to kolega troche koloryzuje....a zeby kolega zenek sie nie zastanawila to jestem z piotrkowa i mieszkam na modrzewskiego i wcale mi okoliczni nie przeszkadzaja

Komentarz był edytowany przez autora: 27.01.2010 16:15

00


dorota7474 ~dorota7474 (Gość)27.01.2010 16:17

kolega zenek moze i od urodzenia ep ale rodzice napewno nie i dlatego taki jest miastowy:)

00


cami ~cami (Gość)27.01.2010 16:50

Ale koledze EP trzeba przznać rację - EPI na skrzyżowaniu do rozbój w biał dzień ( nie wpsominając już o rondzie sulejowskim ) ;)

00


Niebo ~Niebo (Gość)27.01.2010 17:52

współczuje tym wielkim "Panom z EP". Trochęklutury, albo już za późno. pzdr

00


Zenek. ~Zenek. (Gość)27.01.2010 18:15

"dorota7474" napisał(a):
kolega zenek moze i od urodzenia ep ale rodzice napewno nie i dlatego taki jest miastowy:)


Możesz wyjasnic jasnie damo dlaczego w jakikolwiek sposb odnosisz sie do moich rodzicow? i dlaczego w ogle sie odnosisz do mojego pochodzenia?
Czekam na odpowiedz.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat