metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PT 09 ~PT 09 (Gość)27.01.2010 19:27

no to od 2012 roku odetchniemy od "wieśków" podmiejskich

00


dorota7474 ~dorota7474 (Gość)27.01.2010 20:59

:) wrzuc na luz ZENEK

00


dzony ~dzony (Gość)27.01.2010 21:48

Ja tam generalnie nic nie mam do EPI,chociaż jak nieraz jade za takim klientem w okolicach targu to ciśnienie czasami skacze.
Ludzie,nie ma się o co kłócić.

00


fokus ~fokus (Gość)27.01.2010 22:01

Rejestracje zaczynające się EPI i tym podobne to rejestracje samochodów ludzi ze wsi i tyle w tym temacie.

00


kris krisranga27.01.2010 22:37

Widzę, że macie ludzie jakiś kompleks na punkcie swojej wyższości wielkomiejskiej. Panie fokus - jaką ma Pan rejestrację? EP? To jedź Pan sobie do Warszawy, wtedy pomyślą - a przyjechał wieśniak do stolicy.
Sam ma rejestrację EP a moi rodzice są z Poznania (żeby ktoś mi nie zarzucił jak innym osobą posty niżej) i jakoś przez to nie czuję się lepszy, niż ten kto ma rejestrację EPI.
Zresztą, Piotrków to tez wiocha.

Komentarz był edytowany przez autora: 27.01.2010 22:49

00


Zenek ~Zenek (Gość)27.01.2010 22:38

"dorota7474" napisał(a):
:) wrzuc na luz ZENEK


Odpowiedz prosze. I jeszcze jedno nikt jasnie pani nie dal prawa krytykowac mojej osoby, juz tym bardzej moich rodziców. Mozesz krytykowac postawe, ale nie osobe.
Czekam na odpowiedz. dlaczego odnosisz sie do moich rodziców, probując sklecic swoja prymityna wypoiwedz.
czekam na wyjasnienie.

00


Fotki Fotkiranga27.01.2010 23:00

Zenek - nie denerwuj się - dorota7474 umie czytać.A czytać i rozumieć - to już inna bajka.

00


PT 09 ~PT 09 (Gość)28.01.2010 00:20

"kris" napisał(a):
Widzę, że macie ludzie jakiś kompleks na punkcie swojej wyższości wielkomiejskiej. Panie fokus - jaką ma Pan rejestrację? EP? To jedź Pan sobie do Warszawy, wtedy pomyślą - a przyjechał wieśniak do stolicy.
Sam ma rejestrację EP a moi rodzice są z Poznania (żeby ktoś mi nie zarzucił jak innym osobą posty niżej) i jakoś przez to nie czuję się lepszy, niż ten kto ma rejestrację EPI.
Zresztą, Piotrków to tez wiocha.

Po pierwszo:Piotrków to nie wiocha.Po drugo:Poznań to wiejskie pyry.Po trzecio:Warszawka to 90% wieśniaków z całej Polski.Po czwarto:jestem Piotrkowianinem z pokolenia na pokolenie i jak widze chama EPI EOP ETM ERA to mam ochote wysiąść z auta i sprzedać mu liścia na pape jak widze jak rusza na światłach,totalna wiocha,nauczeni że na wsiach sie rusza powoli,ale w mieście inaczej się jeździ...trzeba z impetem...oczywiście bezpiecznie.BEZ ODBIORU DLA WSIOWYCH!!!

00


waldek ~waldek (Gość)28.01.2010 08:43

warto się wybrać do focusa? bo jeszcze nie miałem okazji

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.01.2010 09:38

PT09: A co powiesz o ludziach, którzy ponad 20 lat mieszkali w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Równej, Ustronnej, Żeńców i części ul. Turystycznej, ale z powodu Ikei ich domy znalazły się na wsi - w Jarostach. gm. Moszczenica?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat