metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
okok ~okok (Gość)28.01.2017 14:00

Dokładnie jak w Piotrkowie. Były dobre oddziały z obsadą, niestety Pan Starosta tak ratuje szpital Roosevelta, że wyszło to mieszkańcom miasta i powiatu na gorsze. Z dziećmi trzeba jeździć po województwie. Konieczko sobie radzi, nie ma potrzeby mu przeszkadzać.

63


leżak ~leżak (Gość)28.01.2017 14:16

Ale kontrast między wyposażeniem straży pożarnej, nawet nikomu niepotrzebnych OSP jest porażający w porównaniu z wyposażeniem policji. Jak Widzę te stare Fiaty Ducato i Ople Astry, to mnie ciekawi, kto te pojazdy dopuszcza do ruchu panie komendancie?

31


mila ~mila (Gość)28.01.2017 15:05

ten Piotrków to tylko zaorać. żeby oddziału pediatrycznego nie było w miescie to kpiny!!! władze do wymiany!!! a z tego co wiem to na wiosne ten oddzial na rosevelta nie ruszy.........dlaczego ? bo żaden lekarz nie chce w nim pracować

72


Sowa ~Sowa (Gość)28.01.2017 17:39

Bo to jest szpital z prawdziwego zdarzenia- nowoczesny i zorganizowany. Ale najważniejsi są w nim lekarze.

40


P51 ~P51 (Gość)28.01.2017 13:11

Co za ciężkie dyrdymały... Ten pan to w ogóle ma jakieś wykształcenie z zarządzania w opiece medycznej...? Kurs...? Rozmowa z innym dyrektorem...? Wątpię...

22


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)28.01.2017 19:34

Cytuję:
Sztuka polega na tym, aby nie konkurowały ze sobą, nie prowadziły dzikiej polityki obniżania jakości po to by mieć lepsze wyniki.


Obniżanie jakości może prowadzić do poprawy wyników? A konkurencja może prowadzić do obniżenia jakości? Z tego wynika, że albo ten pan pieprzy od rzeczy, albo (jeśli jednak ma rację?!) w publicznych szpitalach rządzą zasady odmienne od tych, jakie rządzą na wolnym rynku.

Cytuję:
Nie ma znaczenia czy są jeden czy dwa szpitale, ma znaczenie czy one ze sobą współpracują czy konkurują


Jeśli będzie tylko jeden, to wyklucza to zarówno współpracę, jak i konkurencję (no bo z kim?). A dostęp do usług medycznych będzie mniejszy, niż przy większej ilości szpitali. Ale nie byłem starostą, dyrektorem też nie jestem, więc mogę się mylić. ;)

30


1234 ~1234 (Gość)29.01.2017 10:21

Wybieracie Cojniaków- Cubałów -Konieczków -Błaszczyńskich od lat a później się tu produkujecie jak to źle- Piotrków to zacofana wieś- świadczy o tym wybór Macierewicza i nic się nie zmieni chyba, że doznacie pomroczności jasnej !

82


wera ~wera (Gość)28.01.2017 18:26

A ktoś się zastanawiał w Piotrkowie, jakie kompetencje dot. służby zdrowia ma Pan Starosta ze swoimi radnymi ?
Otóż nie, a rozwalenie dobrego szpitala poszło mu bez trudu

51


polityk ~polityk (Gość)28.01.2017 11:58

To chyba jakaś głupota i może kandydat do Nobla z "nowoczesnej ekonomii". Dwa szpitale to dwie dyrekcje i dwie potężne administracje, więc koszty funkcjonowania tych kilku szpitali są dużo większe. Ale tu chodzi prawdopodobnie o to, być dać zatrudnienie swoim ludziom.

63


97-300 97-300ranga29.01.2017 10:54

~1234 . Wszyscy przez ciebie wymienieni są wspaniałymi ludźmi , odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach . Dzięki że o nich pamiętasz . Stop komunie !

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat