metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kierowcy uważajcie na pieszych ~kierowcy uważajcie na pieszych (Gość)13.01.2015 17:29

Na pewno rozmawiał przez telefon jak wielu kierowców których dzisiaj obserwowałem. Dziecko przechodziło ze świadomością, że jest na przejściu dla pieszych. Kierowca był trzeźwy i wystarczy żeby go uniewinnić. W dzisiejszych czasach wystarczy że będzie trzeźwy to można człowieka pozbawić życia. A co z kulturą jazdy? A czego go nauczono na kursie?

69


goscRM ~goscRM (Gość)13.01.2015 18:07

Rodziców potrąconej dziewczynki bardzo proszę o kontakt ryniak.m@wp.pl

08


kier ~kier (Gość)13.01.2015 18:53

A ja dzisiaj jechałam i dwie dziewczyny weszły prosto na pasy nawet raz nie spoglądając czy coś jedzie,aż je.... bo potem takie wypadki są właśnie. Ja rozumiem że na pasach pieszy ma pierszeństwo ale to są krowy nie piesi...

106


dddfdwd ~dddfdwd (Gość)13.01.2015 18:55

"kierowcy-uwazajcie-na-pieszych" napisał(a):
Na pewno rozmawiał przez telefon jak wielu kierowców których dzisiaj obserwowałem. Dziecko przechodziło ze świadomością, że jest na przejściu dla pieszych. Kierowca był trzeźwy i wystarczy żeby go uniewinnić. W dzisiejszych czasach wystarczy że będzie trzeźwy to można człowieka pozbawić życia. A co z kulturą jazdy? A czego go nauczono na kursie?


"Nie byłem, nie widziałem, ale się wypowiem". Jakim prawem snujesz takie insynuacje? Jesteś jasnowidzem?
Są różni kierowcy i różni piesi. Od tego jest policja żeby wyjaśnić kto zawinił.

142


dj ~dj (Gość)13.01.2015 19:00

dziewczynka nie wtargnela to po pierwsze po drugie przejsc przez sulejowska w tym miejscu graniczy z cudem czeka sie po 15 minut

67


kier ~kier (Gość)13.01.2015 19:56

na sulejowskiej 15 min się czeka ciekawe gdzie...?? może o innym mieście piszemy ja tam całe życie przechodziłam chyba przez wszystkie możliwe miejsca na sulejowskiej i 5min nie czekałam...

43


co to znaczy ~co to znaczy (Gość)13.01.2015 20:11

wtargnęła. W Niemczech mogłem wejść na jezdnię w każdym miejscu, nie tylko na pasach, a kierowcy samochodów natychmiast hamowali, żeby mnie przepuścić. A tu dziecko weszło na zebrę i zostało potrącone. Już dawno zauważyłem, że na Sulejowskiej odbywają się wyścigi wieśniaków z wyprzedzaniem po gęsto zlokalizowanych wysepkach. kto się ze mną zgadza, proszę "łapka w górę"

239


prawnik ~prawnik (Gość)13.01.2015 20:14

rodzice tej dziewczynki powinni wystąpić do sądu o odszkodowanie w wysokości 1 000 000,00 zł. Może to by ostudziło kretynizm niektórych kierowców

64


Magdalena Pelka Magdalena Pelka13.01.2015 20:21

Witam ja nie widziałam nic takiego a stałam bardzo blisko wiem tyle dziewczynka nie wtargnęła na pasach sama pod auto a ten co prowadził nie widział tej dziewczynki taka malutka jest wątpię :( Przykro mi strasznie rodzice musieli szok przeżyć a dziewczynka jeszcze większy :( Pozdrowienia dla dziewczynki i rodziców Wracaj Kasiu szybciutko do zdrowia:)

84


janusz ~janusz (Gość)13.01.2015 22:44

kierowcy to jadą jak święte krowy...dojeżdżając do pasów nie zwolnią,nie zachowają ostrożności...wydaje im się że są panami drogi...ale na kierowców tirów to narzekać potrafią...

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat