metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
brd ~brd (Gość)14.01.2015 06:34

"Magdalena-Pelka" napisał(a):

Po co ktoś wymyślił przecinki??
Najciekawsze jest to, że wielu ma inne ustalenia od policji, która zajmuje się takimi sprawami. Wszyscy wiedzą lepiej, Gdyby tak wprowadzić samosąd w tym kraju to by zostało może z 2mln ludności...
Poza tym większość zapomniała, że ma obowiązek ustąpić nadjeżdżającym pojazdom i zabrania się wchodzenia przed nadjeżdżający pojazd, nawet na przejściu. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Lekcje fizyki ze szkoły też zostały zapomniane. Wielu myśli ze przejście to plac zabaw.

73


janusz ~janusz (Gość)14.01.2015 08:07

dlatego ja zrobie z wami porządek z wami kierowcami

07


dj ~dj (Gość)14.01.2015 09:28

kier (Gość ja mieszkam w tym bloku gdzie sa te pasy i czekam po 15 minut zeby przejsc kierowcy jezdza przez sulejowska jak swiete krowy

42


dj ~dj (Gość)14.01.2015 09:31

wspomne jeszcze fakt iz w momencie tego wypadku nie mozna bylo przejsc przez pasy bo kierowcy nie raczyli sie zatrzymac i wiezdzali na chodnik a chcialam przejsc przez pasy

33


antywsiok ~antywsiok (Gość)14.01.2015 10:19

przeciez sulejowska to chamostrada, wsioki spod piotrkowskich pipidówek jeżdżą jak święte krowy, wsiok powinien dojeżdżać do miasta, zostawiać samochód przed a potem po mieście na gęsi, kozie czy mzk-ą, nie byłoby takich korków i wypadków

44


... ~... (Gość)14.01.2015 10:48

"antywsiok" napisał(a):
przeciez sulejowska to chamostrada, wsioki spod piotrkowskich pipidówek jeżdżą jak święte krowy, wsiok powinien dojeżdżać do miasta, zostawiać samochód przed a potem po mieście na gęsi, kozie czy mzk-ą, nie byłoby takich korków i wypadków


Idąc Twoim tokiem myślenia to mieszkaniec Piotrkowa powinien poruszać się samochodem tylko po PT, a dalej PKS albo PKP. Zastanów się dzieciaku co piszesz.

80


antywsiok ~antywsiok (Gość)14.01.2015 11:01

"..." napisał(a):

głuptasku, ja mogę jeździć gdzie chcę, każdymi drogami bo jestem dobrze wychowanym kierowcą z miasta, wsioki nie mają żadnej kultury jazdy, dlatego powinni w każdej wiosce ograniczyć liczbę wydawanych prawo jazd do 2 rocznie, a jeśli już wsiok ma prawo jazdy to przez pierwsze 4 lata ma jeździć co najwyżej po polnych drogach na próbę, jeśli w tym czasie potrąciłby nawet kurę, prawko jest odbierane dożywotnio i wsiok mógłby jedynie pks-em wjechać do miasta

110


P51 ~P51 (Gość)14.01.2015 12:02

"antywsiok" napisał(a):
przeciez sulejowska to chamostrada, wsioki spod piotrkowskich pipidówek jeżdżą jak święte krowy, wsiok powinien dojeżdżać do miasta, zostawiać samochód przed a potem po mieście na gęsi, kozie czy mzk-ą, nie byłoby takich korków i wypadków


Przesadzasz.
Głupota jest równomiernie rozłożona na "miastowych" i "wsioków".
Z zastrzeżeniem,że głupków jest więcej niż rozumnych ludzi.
I to widać ;-)

101


Zanzi ~Zanzi (Gość)14.01.2015 16:08

"kierowcy-uwazajcie-na-pieszych" napisał(a):
A co z kulturą jazdy? A czego go nauczono na kursie?

Na kursie uczą niestety tylko zdawać egzamin, o kulturze jazdy można zapomnieć.

51


mmm ~mmm (Gość)14.01.2015 16:10

instruktor nauki jazdy ktory probowal udzielac pomocy to chyba zapomnial ze osoby poszkodowanej sie niepodnosi tylko uklada na pozycji bocznej bezpiecznej

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat