metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Czarna ~Czarna (Gość)14.01.2015 16:16

matko widze ze tu jest jakas dyskusja o prawach w kocu ktos moze wesmie sie za to jak ci niektuzi kierowcy jezdza a tu chodzi o mala dziewczynke ktora jest poszkodowana i ja przewoza ze szpitala do szpitala ma powarzne obrazenia ?? zlamany nos , peknieta sledzione oraz wybity bark a kierowca zgania cala wine na nia a sam sie broni tym bardziej ze sa swiadkowie zdarzenia

33


anka ~anka (Gość)14.01.2015 16:43

"antywsiok" napisał(a):

Do miasta może i tak,ale nia do piotrkówka

10


Zanzi ~Zanzi (Gość)15.01.2015 09:35

"antywsiok" napisał(a):
w każdej wiosce ograniczyć liczbę wydawanych prawo jazd

Kurde, co to za twór? Nawet nie wiem, jak to odmienić :))

20


Wic ~Wic (Gość)15.01.2015 09:51

"Czarna" napisał(a):
matko widze ze tu jest jakas dyskusja o prawach w kocu ktos moze wesmie sie za to jak ci niektuzi kierowcy jezdza a tu chodzi o mala dziewczynke ktora jest poszkodowana i ja przewoza ze szpitala do szpitala ma powarzne obrazenia ?? zlamany nos , peknieta sledzione oraz wybity bark a kierowca zgania cala wine na nia a sam sie broni tym bardziej ze sa swiadkowie zdarzenia

Jak to czytam to aż mnie oczy bolą.

21


JOLECZKA 22@ ~JOLECZKA 22@ (Gość)15.01.2015 11:13

"Wic" napisał(a):

n niech cie bola , proste i logiczne ciebie oczy a dizewczynke wszystko ☺ Mala wracaj szybko do zdrowia

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat