metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
BLEKI BLEKIranga04.06.2013 23:44

"Drogi, chodniki i parkingi wołają o pomstę do nieba" - a to są słowa Dziemdziory???

00


123= ~123= (Gość)05.06.2013 09:27

Sanacja nastąpi po: wymianie prezydenta, dyrektora zdm oraz urzędników siedzących na stołkach od 20 lat i z głową w chmurach -życie mieszkańców mają gdzieś;kierowcy powinni zablokować miasto w dzień targowy ;

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)04.06.2013 17:28

"sklave" napisał(a):
Zobacz jest już nas dwóch....
Gdy trzeci się znajdzie to możemy to zrobić.
Wtedy nikt nas nie powstrzyma.


Hmmm... to chciałbyś we trzech napaść i obić jednego? Nie, chłopie, a gdzie zasady? Tak się nie godzi... :)

00


broda ~broda (Gość)04.06.2013 17:08

Cytuję:
duża wyrwa na środkowym pasie jezdni...


Piotrków to jedna wielka wyrwa...
PS.
To w końcu jesteśmy Trybunalski czy nie?

Komentarz był edytowany przez autora: 04.06.2013 17:09

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)04.06.2013 16:08

Mam wrażenie, że jest w Piotrkowie tylko jeden radny, który składa interpelacje.
Informacja Przewodniczącego Rady Miasta dotycząca interpelacji, które wpłynęły między sesjami.
http://www.bip.piotrkow.pl/upload/20130528151149nzqkireafgao.pdf strona 23
http://naszpiotrkow.blogspot.com

00


martens ~martens (Gość)04.06.2013 16:13

"polak" napisał(a):
ochani piszemy pisemko jak wyglada sytuacja dołączamy foty:) kolorowe i informujemy za maja ustawowe 30 dni inaczej sprawa trafi do sad z artykułu o bezpośrednim narażaniu zdrowia i życia użytkowników drogi przez jej zarządcę polegającym na zaniecha niu czynności słuzbowych w tym wypadku naprawy nawierzchni. u mnie naprawili po dwóch dniach
cytat


o kraterach przy zusie pisałem już miesiąc temu i co? i gó...no,jak były tak są.
W d..pie mają bezpieczeństwo kierowców.

00


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)04.06.2013 15:28

Wymienili krawężniki i będą remontować Rwańską. Dla mnie jest to pomysł debila - zostawiamy "kartoflisko" na głównych arteriach i wywalamy kasę na remont małej bocznej uliczki na starówce. Ja myślę, że można jeszcze w budżecie miasta znaleźć pewne rezerwy, z które da się nieco podwyższyć murek w rynku i na Krzywdzie dostawić kolejnych kilka tablic upamiętniających dokonania obecnych władz.

00


ares1 ~ares1 (Gość)04.06.2013 13:04

"xx" napisał(a):
Na Wojska Polskiego przy Areszcie dziur ile wlezie ale krawężniki ostatnio wymieniono na nowe. To się nazywa polityka.


Myślałem że będą tam kłaść nową nawierzchnię ale jak widać remont poprzestał na wymianie krawężników! :(((

00


xx ~xx (Gość)04.06.2013 12:53

Na Wojska Polskiego przy Areszcie dziur ile wlezie ale krawężniki ostatnio wymieniono na nowe. To się nazywa polityka. Ale i tak najważniejsze w tym wszystkim jest to aby złożyć deklarację śmieciową bo z tego urząd będzie miał kupę kasy.

00


sklave sklaveranga04.06.2013 12:22

"ares1" napisał(a):
Ale czy coś to da prócz kłopotów?!


Da, da już koło dziury latają.
Kłopoty, mam ich tyle, że jeden więcej to żaden kłopot.
Zobacz jest już nas dwóch....
Gdy trzeci się znajdzie to możemy to zrobić.
Wtedy nikt nas nie powstrzyma.
Prezydent cieszy się bo absolutorium otrzymał więc może sobie teraz w fotelu oko przymknąć i cztery litery na nas wypiąć.....
http://sklave.manifo.com/inne

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat