metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gg ~gg (Gość)03.06.2013 20:19

Panie Janie chce pan załatać dziury w chodnikach a od ponad roku nic Pan nie robi w sprawie jedynego dojazdu do posesji
przy ul Wroniej gdzie budżet miasta stracił pozdrawiam gg

00


sklave sklaveranga03.06.2013 20:31

W sobotę jechałem Al. Sikorskiego w pobliżu ul. Zawodzie
była na pół metra głęboka jama, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia czy oznakowania.
Cudem uniknąłem groźnego wypadku.......
Za późno jest już na prośby, tłumaczenie teraz trzeba po prosu lać po pysku i patrzeć czy równo puchną.
Przysiągłem sobie że przy najbliższej okazji spoliczkuję kogoś z władz miasta. W magistracie jest to niemożliwe otoczeni są szczelnym kordonem....
No ale na mieście.....
http://sklave.manifo.com/aktualnosci

00


pytong ~pytong (Gość)03.06.2013 20:49

Ten Piotrków to powinni zburzyc i postawic wielki supermarket.

00


piotrkowiak ~piotrkowiak (Gość)05.06.2013 10:54

CO za dziadowska firma naprawia al. Armii Krajowej przy ZUS ,kolejny raz po naprawach znów w tych samych miejscach są dziury, czy miasto jest tak bogate aby wyrzucać pieniądze z lipnych napraw ulic w Błoto? a przecież jak to powiedział rzecznik pana Prezydenta Chojniaka stan ulic jest dla Prezydenta priorytetem. Kto tu kłamie?

00


aaa ~aaa (Gość)05.06.2013 11:01

"eryk_klaptonow" napisał(a):
Wymienili krawężniki i będą remontować Rwańską. Dla mnie jest to pomysł debila - zostawiamy "kartoflisko" na głównych arteriach i wywalamy kasę na remont małej bocznej uliczki na starówce. Ja myślę, że można jeszcze w budżecie miasta znaleźć pewne rezerwy, z które da się nieco podwyższyć murek w rynku i na Krzywdzie dostawić kolejnych kilka tablic upamiętniających dokonania obecnych władz.


Masz całkowitą rację.

00


kali ~kali (Gość)07.06.2013 13:11

Co z tego że remontują, jak partacy nawet poziomu nie potrafią złapać. Robota robiona na odwal się - polska bylejakość. Na miejscu nadzorcy, kazałbym im to poprawić, i dopiero zapłacić. odrobinę gospodarności

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.06.2013 16:22

Tak wyglądają chodniki w al. 3 Maja:
http://img4.imageshack.us/img4/7355/al3maja1620130606.jpg
W miejscu brakujących kostek zdążyła już wyrosnąć trawa. Braki kostek są również w zatokach przystankowych przy tej ulicy, ale nikogo z ZDiUM-u to nie interesuje.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat