metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
@ndzi ~@ndzi (Gość)04.06.2013 12:05

Wszyscy widzimy że Piotrków dołuje, może by tak starostwo przenieść do Wolborza, w końcu to miasto i władze gospodarni,a tu ( jadę sobie dziurą a tu nagle asfalt)

00


polak ~polak (Gość)04.06.2013 11:49

kochani piszemy pisemko jak wyglada sytuacja dołączamy foty:) kolorowe i informujemy za maja ustawowe 30 dni inaczej sprawa trafi do sad z artykułu o bezpośrednim narażaniu zdrowia i życia użytkowników drogi przez jej zarządcę polegającym na zaniecha niu czynności słuzbowych w tym wypadku naprawy nawierzchni. u mnie naprawili po dwóch dniach

00


ares1 ~ares1 (Gość)04.06.2013 10:39

"sklave" napisał(a):
Przysiągłem sobie że przy najbliższej okazji spoliczkuję kogoś z władz miasta.


Ale czy coś to da prócz kłopotów?!Pan Prezydent chodzi uśmiechnięty i butny wiec nie jest tak najgorzej widać.Zresztą kolejne wybory pokażą czy piotrkowianie poszli po rozum do głowy!

00


timig ~timig (Gość)04.06.2013 10:54

"sklave" napisał(a):
W sobotę jechałem Al. Sikorskiego w pobliżu ul. Zawodzie
była na pół metra głęboka jama, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia czy oznakowania.


Dziś nadal tam jest aczkolwiek nie jest ona znowu aż tak głęboka, chociaż i tak pewnie wjazd w nią spowodował by nie miłe konsekwencję dla kierowcy, odnoszę wrażenia, iż nosiła ona dziś już regularne kształty (wycięte) - możliwe że przygotowana do wypełnienia. Niestety oznaczenia próżno szukać. Polecam omijać ten fragment prawego pasa w kierunku Bełchatowa - zaraz za stacją benzynową

00


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)04.06.2013 10:27

Fakt, takiej masakry na ulicach nie pamiętam, bo jednak choć było to tylko łatanie, to jednak jakoś tam dało się jeździć. W tym roku korzystanie z głównych ulic w mieście (z wyjątkiem ul. Słowackiego i jednego pasa Al. AK od hotelu do Wojska Polskiego) staje się wielkim wyzwaniem dla kierowców, ich pojazdów, ale co najważniejsze dla bezpieczeństwa ruchu. Jak dla mnie na obecnym etapie powinien się tym już zająć prokurator, bo ingnornacja kilku bezczelnych urzędasów zaczyna de facto zagrażać naszemu zdrowiu i życiu. Gdy jadąc przez miasto wpadam w kolejną nową dziurę, to mam ochotę zrobić to co sklave.

00


Wpadłem ~Wpadłem (Gość)04.06.2013 08:37

Zapomnieli jeszcze o wielkiej dziurze przed rondem Osieckiej (Kostromska - Belzacka) w stronę Słowackiego.

00


wont ~wont (Gość)04.06.2013 08:38

Takiego gospodarza mamy, że efekty widać na każdym kroku. Tyle kolesiostwo dbanie o własną d.
Ulica Próchnika na wysokości ul. Piastowska i Żeromskiego bruk widać dziura na dziurze.
ul.Jagiellońska sypie się już od 3 Maja.
Śląska od cycków do ronda szkoda gadać łatanie jak gów minowanie pola.
Żelazna płakać się chce.
Że jeszcze takie gospodarza na taczce nikt nie wywiózł to skandal.
Chyba trzeba się zorganizować i z TVNenem pogadać by zrobił dobry najazd na UM i wytrząsnął za uszy durni.

00


bokser ~bokser (Gość)03.06.2013 18:10

Panie Dziemdziora zapraszam na ulice częstochowską od strony dmowskiego niech pan zobaczy jak ona wygląda nie da się jezdzić dziura na dziurze jest do cholery!!!

00


ares1 ~ares1 (Gość)03.06.2013 18:55

Przemysłowa już dawno powinna być zrobiona a w kosztach powinien partycypować skład paliw który znajduje się naprzeciw lotniska bo oni cięzarówkami tą ulice niszczą i to bardzo!

00


martens ~martens (Gość)03.06.2013 19:47

Panie Janku,przecież drogi w Piotrkowie to dla chojniaka priorytet nad priorytetami.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat